Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon, többnyire saját...

Otthon, többnyire saját súlyos edzéssel mekkora izmot tudok építeni (rendes táplálkozással)?

Figyelt kérdés

Vékonyabb(180cm, 64kg), alacsony testzsírszázalékú srác vagyok(nem tudom, mennyi). 70kg után vagy nyáron(amelyik hamarabb jön) szeretnék edzeni otthon. Gyakorlatok, ugrókötél, futás, ab-roller(+60kg-os gumipánt és kerítésoszlop használatával pár gyakorlatot betudnék még iktatni).

Vékony alkatú vagyok, eddig még akármit is ettem, nem sikerült zsírt felszednem, csak izmot...ez nem tudom, hogy genetika, vagy mert sokat sétálok, de gondoltam megemlítem.

A testalkatom hasonló, mint az övé csak nekem a hasizmom nem ilyen kockás:

[link]

Nekem ilyesmi hasizmom van, nem tudom, miért asszimetrikus(mint ahogyan neki is):

[link]

Amikor kollégista voltam és leálltam a növéssel, sikerült felszednem pár kilót és több srác is dícsért, hogy milyen arányosan építem az izmaimat, mi az edzéstervem...Nem akarták elhinni, hogy semmit nem sportoltam.

Szeretnék legalább ilyesmi kinézetet elérni, de emellett lábizmot, feneket is szeretném ugyanúgy építeni.

[link]


Szerintetek (többnyire) önsúlyból mennyi izmot lehet felszedni? Esetleg ajánlanátok jó edzésterve(ke)t?

Ha képeket is linkelnétek, azt megköszönném! :D



2018. ápr. 4. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A kinézet 70%-ban a táplálkozástól függ. Én sem hittem el egészen addig, amíg el nem kezdtem kő keményen csak gyúrós kajákat enni. Egyél rengeteg szénhidrátot(akár 5-6 gramm per testsúlykg) és 2 gramm per testsúlykilogramm fehérjét, valamint esszenciális zsírokat.

Amit küldtél képet, nem túl izmos srác, szóval naturálban is elérhető, ráadásul neked, mivel nem zsírosodsz, könnyebb lesz leszálkásítani.

Saját testsúlyos edzés néhány hónapig nagyon király, tuti fejlődni fogsz tőle, viszont számíts rá, hogy venned kell majd egy kondibérletet is idővel.

2018. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthoni edzéssel nem leszel ilyen
2018. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én otthon edzem. A karom mindegyiknél sokkal nagyobb, még leszálkásítva is. A mellem és a hasizmom nem.
2019. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!