Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testsúlyomhoz hány g fehérjé...

A testsúlyomhoz hány g fehérjét kellene fogyasztanom? ÉS persze, ha megvana válasz, akkor mindennap?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom magamnak besaccolni mennyit kellene fogyasztanom. 62 kg vagyok, jelenleg most kezdtem pár hónapja az edzést és 30g fehérjét iszok meg 250ml tejben.

Testsúlyomhoz kb. jó ez, ahogyan iszom vagy többet kellene?


2018. ápr. 4. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána, a te tudásodhoz egy oldalt kéne írni.
2018. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úristen. Lehet 30g fehérjét fogyasztani? Én kicsit nem figyelek oda (kicsi a fehérjeigényem) és már 120 grammnál vagyok... Növényi étrenden, 1200 kcallal se tudnék 30 grammra menni... Vagy nem számolod a növényit? Pedig az is fehérje és zömében hasznosul.

Vagy troll vagy?


1,5-2g/feleslegmentes ttkg az egész jó, nem tudok a súlyodon kívül kb. semmit rólad, de gondolom, 100 gramm körül már OK lehet a fehérjebeviteled. Amit igen könnyű összehozni. Ha neked nem, javíts az étrendeden.

2018. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát 120g környékére ha besaccolod a fehérjédet nagyot nem fogsz tévedni.

Ja és ezt a 120g-ot ne csak fehérje ivással próbáld bevinni, legyen szilárd kaja is úgy 30-70% a szilárd kaja javára

2018. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!