Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az invertalt evezes jo gyakorlat?

Az invertalt evezes jo gyakorlat?

Figyelt kérdés
Ameddig nem megyek 8-10 ismetles fole? Igazából gyűrűn csinalva később lehet felkezzel is csinalni ami mar azert komoly terhelest ad.Feltett labbal is akar! Én sokkal jobban erzem tole a hatam,mint a döntött törzsű evezestol.
2018. ápr. 6. 07:31
 1/9 A kérdező kommentje:
"A kutatók összehasonlították az izmok aktivitását mindkét evezéstípus közben. Az invertált evezés során az izmok aktivitása 60%-al nagyobb volt, mint a döntött törzsű evezés közben, ami azt jelenti, hogy a növekedés szempontjából nagyobb stimulációt biztosított a hátizmok számára!"
2018. ápr. 6. 07:32
 2/9 palilaci ***** válasza:
Egy bizonyos szintig jo. Az a kutatas meg egy bullshit. Lemernem fogadni, hogy valami shopbilder szinvonalu oldalrol lett kimasolva.
2018. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont onnan :D
2018. ápr. 6. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, jó gyakorlat.
2018. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, majd egy könnyített húzódzkodás hatékonyabb mint egy akár 100-130kg-os súllyal evezés... Ezt is valami majom találta ki 😂
2018. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huzodzkodassal meg invertalt evezessel ossze lehet hozni egy szep hatat?Nem testepito felere gondolok.
2018. ápr. 6. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha plusz súllyal csinálod, akkor simán.
2018. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi!
2018. ápr. 6. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

#5: Nem tudod az intervalt evezés analóg gyakorlatát 100kg-val agyonpakolt rúddal kivitelezni. Az a gyakorlat pont a fekvenyomás inverze, tehát utóbbihoz hasonlóan mellkas környékéhez kell húzni magad, vagy a rudat. A csípő hajlathoz húzgált félig döntött törzsű evezés bohóckodás. Döntse már el az ember, hogy mire is szeretne edzeni...

Btw, gyűrűn egy kézzel szerintem brutál nehéz rendesen kivitelezni ezt a gyakorlatot. Pláne 3 sorozatban. Én maradnék is inkább a nehezített kétkezes megoldásnál. Bármi nehezékkel a hátadon/mellkasodon.

2018. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!