Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kalóriadeficitbe vagyok és...

Ha kalóriadeficitbe vagyok és a makrókat nem számolom attól még ugyanúgy fogyok?

Figyelt kérdés
Első héten sikeresen ment a fél kiló fogyás,de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. kb amúgy 250g szénhidrát és 70g zsírt eszek
2018. ápr. 6. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akár milkával is lehet diétázni
2018. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlodDrunk ***** válasza:
fogyni fogsz,de végeredményben meglátszik elég erősen,hogy mennyi izom megy le,ezért is nem mindegy.
2018. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint a fehérjét számolom,szóval ez nem fog megtörténni amit írtál,attól meg nem megy le jobban izom hogy magassabban tartom a zsírt és a szénhidrátot :D
2018. ápr. 6. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha magasabban tartasz 2 makrót fix 3. mellett, akkor a kalóriát is magasabban tartod s kisebb ütemű lesz a fogyás.


Nem a konkrét számolástól fogysz, ugye, az csak azért van, hogy biztosan tudd, hogy elég-e a fehérje, a zsír és jó-e a deficit. Számolás nélkül könnyen elmászhat, de ha olyan megszokott étrended van, hogy nem teszi vagy nem zavar, ha nem megy ideálisan, akkor akár ne számolj, az is OK.


Jelenleg nekem is olyanok a diétás szabályaim s egyéni jellemzőim, hogy garantáltan jó napok jönnek ki, de kíváncsiságból és a biztonság kedvéért azért számolok, nem nehéz.

2018. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam igazából,számolok én mindent kalóribázison,csak nincs megkötve hogy mennyi szénhidrát egyek még vagy zsírt,remélem érted hogy értem
2018. ápr. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!