Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket szabad ennem konditermes...

Gergő Fülöp kérdése:

Miket szabad ennem konditermes edzés közben? Mennyi szénhidrátot? Mennyi fehérjét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egész napos kaja számít.

Én azt ajánlom, hogy eddz a teremben, ne ott zabálj.

2018. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Edzés közben max egy banánt szoktam lassacskán megenni, néha segít, lassabban fogy el az erőm. De megnézem, hogy te egy komoly felhúzás/gugolás előtt eszel :) :)
2018. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit akarsz kihányni közben, egy nagyobb megerőltetés során. Közvetlenül edzés előtt én semmit nem eszek, közben se. Utána azért persze megéhezek de nem az az első dolgom, hogy kapkodok a gyors felszívódásu fehérje után meg ch por után. Szépen hazamegyek és kajálok. Amúgy meg bármikor bármit ehetsz, ahogy már írták a napi összmennyiség számít, de a céljaidtól és az aktivitásodtól stb függ az, hogy neked mennyi kalória kell. Ki kell tapasztalni
2018. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták az egész napos bevitel számít, nehogy már a teremben egyél :D

ott inkább csináld végig rendesen az edzést, aztán majd otthon eszel. Az sem igazán jó ha edzés előtt 1 órával bekajálsz, mivel ilyenkor a legtöbb vér a gyomorba koncentrálódik az emésztés miatt. Kevesebb vér jut az izmokba (és minden más helyre is), kevesebb oxigént kapnak az izmok, ergo jelentősen csökken a teljesítményed, és még gyomorfájdalmaid is lehetnek.

2018. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várom már a következő kérdést :D

Ettem edzés közben, úgy esett hogy guggoltam, kihánytam a fél napi kajám. Most hogy számoljam a makrókat?

2018. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlodDrunk ***** válasza:

Edzés közben nem eszünk,viszont folyadékpótlásra figyelni kell.

Edzés elött 1-1.5órával egy normális kaja,majd utána mikor majd jólesik.

Ahogy fent is írták az egész napi mennyiség számít,de célszerű szétosztani az egyenletes energiaszint miatt.

2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!