Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés minimálisan megereszkede...

Edzés minimálisan megereszkedett mellre, milyen hatással van, ha szilikon a cici? Többi lent

Figyelt kérdés

Na kifejtem mire is gondolok. :)

Több helyen olvastam már, hogy maga a mell zsírból áll, tehát, ha fogyok akkor lemegy, ha pedig hízok, akkor nagyobb lesz. Illetve azt is hallottam, hogy a fogyástól kisebb mértékben megereszkedett mell már sosem fog úgy állni mint a cövek, de melledzéssel minimálisan javítható a helyzet, ha izmot pakolunk alá. Tehát esetemben arra gondolok, hogy fogyás után a megmaradt mellállományom és a hamarosan felépített :D mellizmom között van egy implantátum. Ez esetben az a minimális megereszkedés is megszűnhet? Remélem értitek az elméletem, hiszen nekem van még ott valami ami kitöltse, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, megemeli :D:D Bocsi, ha hülyeséget kérdezek



2018. ápr. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvben igen. Kérdés az, hogy mennyire vannak megereszkedve, mekkorák az implantátumok, milyen idős vagy, eleve mennyire voltak feszesek stb.

Véleményem szerint mindenképpen javítana a helyzeten, de vajon mennyit.

2018. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minimálisan szerintem. Bár néha már felmerül bennem a kérdés, hogy csak én látom úgy, mert mikor a páromat megkérdezem azt mondja szerinte egyáltalán nem. Fogalmazzunk úgy, hogy szerintem lehetnének feljebb is, de mindig ott voltak ahol most. 380cc-s van nekem, és 28 éves vagyok. Műtét előtt is kb. ilyenek voltak, de akkor is úgy láttam, hogy meg van ereszkedve. Lehet csak én beszélem be magamnak? Na mindegy, de akkor ettől függetlenül lehet, hogy a mellezés segítene, hogy "ott" lássam őket, ahol szerintem kéne lenniük? :D
2018. ápr. 7. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a nyálcsorgatás miatt írom, de tényleg jó lenne kép róluk: elölről, oldalról.
2018. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszadóhoz!
2018. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rontani biztos nem fog a helyzeten.
2018. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!