Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kickbox mellett meg e fér a...

MadSeal kérdése:

Kickbox mellett meg e fér a komolyabb (heti min.1 max 3) súlyzós edzés?

Figyelt kérdés
Jelenleg heti 3 kickbox edzésem van, hétfőn, kedden és csütörtökön ( az elmúlt másfél évben csak 2 volt ). Mivel kollégista vagyok, ezért vasárnaponként nem tudok súlyzózni, illetve a szombat és péntek kétes, hogy mikor tudok és mikor nem. 193 cm vagyok 82 kg-al, és kellene egy kis izomtömeg több szempotból is, mégsem szeretném abbahagyni a kickboxot...Szerintetek érdemes lenne belevágnom ebbe a kétes, nem mindig betartható edzéstervbe, vagy inkább nem? Ui. Nem most kezdem a súlyzós edzést, már 4 éves korom óta eljárogattam apummal a terembe, amikor anyum dolgozott, természetesen akkor még csak max 1-1 kilós súlyokkal ,,edzettem,,. Mindig is jártam tornázni, voltak többszöri próbálkozásaim is, hogy most rendszeresen el fogok kezdeni, de a küzdősportok, tanulás, időhiány, lustaság és egyéb tényezők mindig felborították a rendszeremet. Bocsi a regényért, csak szeretném már most elkerülni a félreértésekből adódó válaszokat :) 17/F

2018. ápr. 8. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Semmi értelme :)
2018. ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 palilaci ***** válasza:
100%

Elso hulyeseget ir.

Heti 2 sulyzos megfer mellette. A vasarnap-szerda pont idealis lenne ket teljestestes edzestervre. Én is igy csinalom.

2018. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagy, középiskolába jársz, még nem is dolgozol, hamarosan lesz egy hosszú nyári szüneted:


simán belefér.

2018. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali! Komolyabb belefér, de amit leírtál, az komolytalan. Szerintem ez legyen csak a bemelegítés.... :) Hajrá, sok sikert neked!
2018. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze azt az edzéstípust úgy értettem, hogy onnan kezdtem :D Közben folyamatosan tanultam ilyen téren a különböző edzéstechnikákat. Így utólag elmondhatom, hogy a nyarat street workouttal töltöttem, ami ha nem is annyit, de dobott egy kicsit az erőlétemen. Jelenleg az éretségi miatt nincs időm külön edzeni, de ez nem is olyan nagy baj, mivel az edzőnk bevezette a csak erőnléti edzéseket is. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, esetleg fősulin majd felveszem testnevelésórának a fitnesst. (Nálunk Kassán ez teljesen normális, még a műszakin is :D )
2018. szept. 15. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!