Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aerobbal súlyzós edzés mellett...

Aerobbal súlyzós edzés mellett lehet zsírt leadni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem két és fél hónapja kondiba járni, teljes testet edzek egyelőre kezdőként. Átlagosak az adataim vekony es atlagos srac vagyok, 182cm vagyok és 72kg, de a hasamon van egy kis súlyfelesleg amit le szeretnek adni. Tudom hogy nincs helyi zsiregetes hanem mindenhonnan fogok leadni. Heti 3szor megyek a terembe emellett heti 3 kb 45perces gyors tempoban gyaloglas futogepen megteszi aerobnak es sikeres lehet? A kajám nincs teljesen rendben, mar nagyjabol elhagytam a tilos dolgokat, csak vizet iszom, probalok mindig feherjedus hust enni, a disznot kerulom, figyelembe veszem a szenhidrat es feherje adatokat amikor vasarolok, de a pekarukat( croason, fornetti) meg nem hagytam el, nem csinalom a szigoru etrendet

2018. márc. 22. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom sok izom meg nincs rajtad, kar szálkasitani. A kajan mulik a szalkasitas amugy is.
2018. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zsírt leadni még üldögélve is lehet, kalóriaegyenleg kérdése.

A súlyzós edzés + aerob teljesen jó, nekem is az a kedvenc kombóm, ha már kardiózni nem sokat tudok, de mindhármat fontosnak tartom.


Akkor is fogyhatsz, ha nem jó az étrended, azért legalább a makrók legyenek rendben.

2018. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!