Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gebeségre elkezdenék figyaszta...

Gebeségre elkezdenék figyasztani tömegnövelőt az érhet e valamit?

Figyelt kérdés

Tehát bírok én enni, de nem napi 5-6-szor. Max ilyen 3-szor szoktam enni egy nap, akkor viszont elég sokat. De így nem tudok hízni semennyit. 185 centivel 68 kg vagyok 20 évesen. Férfi.

Javasoltok e valamilyen tömegnövelő készítményt? Ami nem minősül károsnak, nem számít pénzkidobásnak, és ér js valamit?

Egy 8-10 kg t fel kéne szednem.


2018. ápr. 8. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokunk szerint mind pénzkidobás. Ha azt meg tudod enni, az ételt miért nem? Ez régóta érdekel, mert semmi logikát nem látok benne. Egyél sokkal olcsóbb normál ételt, a tömegnövelő sem mágikus anyag, tömény vagy könnyen csúszó ételt pedig csak találsz magadnak.


Mennyi az a sok, amit eszel s edzel, pihensz rendesen? Mert az izomnak jönnie kell, ha megvannak a feltételei (bizonyára van iszonyú ritka betegség, ahol nem épül izom, több milliárd emberből kinézek pár ilyet, de amúgy elkerülhetetlen a dolog, ellentétben a hájasodással, amire egyesek tényleg nem képesek hatalmas kalóriabevitel mellett sem).


Az nem baj, hogy nem eszel sokszor, nem azon múlik (csak akkor, ha valaki egyszerre nem tud sokat enni).

2018. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ha azt meg tudod enni, az ételt miért nem? "

Ezt tipikusan egy nem gebe ember válasza.


Én botsáska testű vagyok, és nem tudok enni. Nem megy le, kimérem miből mennyit kellene enni és rosszul leszek a látványtól, véznáknak ez nagy kín.

Egy turmixot meginni könnyű.

Zabpehely banán mogyoróvaj fehérje ilyeneket szoktam kotyvasztani. Szépen kiszámolja az ember miből mennyi kell még és lehúzza. Az elmúlt 6 hónapban így sikerült 7 kilót összeszedni.


Jumbot meg hasonló előre készített tömegnövelőt biztos nem vennék. Olcsóbban jössz ki ha magad kevered ki és így az arányokat is úgy alakíthatod ahogy neked a legjobb.

2018. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!