Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenékformáló gyakorlatok után...

Fenékformáló gyakorlatok után normális, hogy a combomban izomláz?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem egy fenékformáló appot és el is kezdtem csinálni, már viszont a combomban lett izomláz, nem a fenekemben.

Csináltam gugulast, labemelest, hídból való felnyomást... Mindent kb. 10-15-szor ismételve, ahogy írva volt. Szerintetek rosszul csináltam a gyakorlatokat vagy ez így normális?


2018. ápr. 23. 08:08
 1/5 A kérdező kommentje:
28/L
2018. ápr. 23. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az egész lábad dolgozott, normális.
2018. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem edzettél,ki kell alakulnia az agy-izom kapcsolatnak, ebben segít ha a gyakorlat közben elképzeled a farizmokat ahogy dolgoznak . Meg rá is kell feszíteni tudatosan,nehéz ezt elmagyarázni ,de ha rendszeresen csinálod majd ráérzel és kialakul.

Ha abszolút nem érzel semmit a fenekedben ,se izomláz,se izomfáradtság a gyakorlatok után ,akkor nem azt edzetted .Nálam főleg a guggolásnál volt probléma ez az elején,hogy csak a combomban éreztem .

2018. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A felsorolt gyakorlatokat látva teljesen normális.

Nem nagyon lehet izoláltan edzeni a popsit, a comb, vádli bekapcsolódik, ha másod vagy harmadlagosan is.

Talán gluteus gépen, de még ott is van egy kis comb munka.

2018. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

ahogy a 3as írta.

nem volt a gyakorlatok közben tudatos farizommunka.

2018. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!