Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális ez a fájdalom?

Normális ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam konditeremben. Ez volt az elsö alkalom,így nyomtam amíg bírtam. Ez kb 90 perc volt.

Mára jött is az izomláz keményen. Kezemet elég nehezen nyújtom ki. Ez ilyenkor mennyire normális? Holnap mehetek ismét edzeni ennek ellenére?

Amúgy nemdolgoztam nagyon komoly súlyokkal. Vállamra 40kg-val edzettem. Csináltam 7x15 bicepsz gyakorlatot kézivel,ezt 5kg-val. Tricepsz 6x15 5kg-val. Hasra csináltam 3x10et 20kg-val. Mellre 3x15 15kg-val.



2016. jan. 28. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Na most kezdjük ott, hogy írtónagy baromságot csináltál. Legelső alkalommal nemúgy edzünk, hogy lemegyel azt tolom ami a csövön kifér, amennyivel bírom, mert lenyomorodsz. Az első kb. 6 hétben teljes testes átmozgató edzést kell végezni, pici súlyokkal 10-12 ismétlés szabályosan. Ilyenkor szokik hozzá a tested, az izületeid, az idehrendszered az edzéshez. Ezt nem lehet megkerülni. Most várs meg míg regenerálódsz teljesen és kezd előről értelmesen. Tájékozódj picit a témában ne csak úgy ész nélkül csináld ha nem akarsz lenyomorodni.
2016. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló leírta. Amit javaslok: Sárga kapszula című könyvet pdf-ben töltsd le, olvasd el.
2016. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha azt 90 percet olvasással töltötted volna, már előrébb tartanál a testépítésben, edzés nélkül is.

Mert akkor már ma elkezdhetnéd a kezdő átmozgató jellegű edzéseket, de ehelyett most pár napig vagy akár egy hétig is pihenned kell.


Google-ba írj be 3 szót:

- alapismeretek

- sárga kapszula

2016. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!