Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme ezt csinálni?

Van értelme ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Van-e értelme multivitaminból, csont, porcerősítőből, ízületvédőből, és más táplálékkiegészítőkből, a napi ajánlott adagtól eltérő, megemelt mennyiséget szedni, kb. egy héttel a megerőltetést megelőzően minden nap, hogy mire a testépítést elkezdeném, már úgymond telítve legyen a szervezetem a szükséges vitaminokkal, etc.? Van ennek valami értelme, vagy teljesen rosszul gondolkozok?

2018. ápr. 26. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ettél minden nap csak lekváros kenyeret éveken át, hanem rendes kiegyensúlyozott étrended volt, akkor nincs szükség előre betolni mindent, mert már eleve “telítve” vagy.
2018. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a napi szedést sokallom, 2-3 naponta szoktam.

Tavaly mikor voltam többször plazma adáson ahol ugye kiveszik az értékes ásványokat, elmentem vérvételre és teljesen normális volt minden eredményem.

Tehát még plazma adás ellenére is normális kajálással vissza pótlodnak az ásványi anyagok, nem örülnék ha a sok kálciumtól pár év múlva vesekő műtétre kellene mennem.

2018. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!