Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme több fajta guggolá...

Van értelme több fajta guggolást, felhúzást, fekve nyomást csinálni? Nem jobb ha egyre fókuszálunk, amivel a legtöbb súly megy?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2017. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Amiben legjobban tudsz erősödni azt csináld.
2017. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a 3 főgyakorlatban való erősödés a célod (erőemelés) akkor eleinte tényleg nincs értelme variációkat csinálni. Egészen addig nincs ameddig tudsz fejlődni, érzed, hogy fejlődsz. Aztán egy szintet elérve, ahogy előjön, hogy a mozgás melyik aspektusa szorul feljesztésre, szükségessé fognak válni a variációk is.
2017. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
deszkás nyomás ,gumizás stb az oké az kell majd. De pl széles,szűk fogás,szumó húzás sima húzás stb szerintem nem kell. Én ezekre a varriációkra gondoltam hogy nem kell.
2017. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen-igen, nem azt mondom, hogy mindenféle variációt kell csinálni, csak, hogy például ha a combfeszitod lemarad a hajlitohoz képest, el kell kezdeni mellen is guggolni, ha tulságosan eloredolsz guggolásnál, szintén mellen is kell guggolni. Ha megakadt a húzásod, érdemes kipróbálni deficitről edzeni, vagy néha széles fogással huzni,stb. Minden variációnak megvan a helye, de nem kell mindet összevissza csinálni, az csak "összevisszaság" lesz.
2017. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!