Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 2 csomag Scitec Multi...

Napi 2 csomag Scitec Multi Pro Plus-tól lehet valami bajom? Ugye a napi adag 1 csomag. Eléggé leterhelő életmódot élek.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, nehéz fizikai munkát folytatóknak télen kinondottan ajánlott is.
2018. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat en 2000mg c vitamintol olyan agyeki fajasokat kaptam hogy majd bexartam... levittem 1000 re es ugy mar jo. Nem jo a sok vitamin sem, egy multi pak pro kb eleg egy nehez fizikai munkat vegzonek
2018. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az se rossz kettes.

Én napi 5g c vitamint fogyasztok :D és semmi

2018. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem a c vitamintól volt szerintem kettes, én kb 2gr-t rakok por formában reggel a teámba.

Bajod nem lesz tőle, de szerintem fölösleges, akkor inkább bedobnék reggel 1 multi prot, este meg 1-2 szem mega daily one plust meg 1gr c vitamint. De ha pénzügyileg nem gond, akkor szedd nyugodtan.

2018. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat a neten is olvastam es anno emlekszem a tanar is mondta hogy a c vitamin ( tul sok) vesekovet okoz(hat). Hat en tapasztaltam is, az agyeki fajas elegge ennek az elojele : De ugy latszik van aki birja
2018. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egy nagyon nagy tévhit, hogy a c vitamin vesekövet okoz :D
2018. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!