Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés mellé szeretnék még...

Edzés mellé szeretnék még valamit szedni ami növeli az erőkifejtésem, mi jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Egy műtét után kell újra edzenem egy fizikai felmérőre. 105 kg voltam műtét előtt, most főleg kajára odafigyeléssel 84 kg lettem úgy hogy 176 cm vagyok. Másfél hónap alatt muszáj fejlődnöm. Eddigi edzés : súlyzós edzés heti 3, futás (1 terep, 1 futópályán+ saját súlyos edzés levezetésképpen) Amit szedek: reggel multivitamin, kalcium, magnézium, Scitec Mega HMB napi 3 db (fogyás mellé izom megtartása miatt 1 hónapig) edzés előtt L-carnitin kapszula, fehérje por edzés előtt, után. Étkezésem fehérjedús, kevés zsír, szénhidrát bevitel mellett. Két mozgásforma között megrekedtem ami az össz teljesítményem lehúzza, ezért választanom kell merre tovább, és ehhez melyik szer visz közelebb. Fekvenyomásban, vagy függeszkedésben kell fejlődnöm. Kreatinon gondolkodom még... Kell az nekem? Félek hogy visszahízlalna... Kollégám kreatint ajánlotta a fekvenyomás miatt, de egy sulynövelés után a függeszkedés lesz nehezebb.

2018. ápr. 2. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kreatin jól jöhet,annyival ugysem leszel nehezebb tőle,h ne bird el magad,ha eddig elbirtad!
2018. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kreatin.
2018. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem fog sokat segíteni az kreatin se, de egy próbát megér :)
2018. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!