Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyenekkel már ti is találkozt...

Ilyenekkel már ti is találkoztatok? :D

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire kamu a videó,de pár jó van benne :D

Annyira én ilyeneket nem láttam még,sőt még olyat se,hogy valaki nagyon hős akart lenni,rátett 200 kilót guggolásnál és ilyen 2cm-es mozgástartományba csinálta volna.Pedig ez elég népszerű manapság

[link]


2018. ápr. 30. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hehe :D
2018. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1:19-től a pali szerintem golfozásra gyúrt.
2018. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
végülis lehet :D
2018. ápr. 30. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

smith keretben rogyasztást kb 20 centis mozgástartománnyal jól megpakolt rúddal eddig minden teremben láttam már szerintem.

de az ilyenek szerintem üres rúddal sem bírnának 1et sem,mert se mobilitás,se erő,se egyensúly a teljes mozgástartományhoz.

gép alternatív használata is volt már.

vállvonogatást csináltam hasalva a melltámaszos t rúd padon.

és akkor láttam,hogy már nagyon kerülget egy pali,alig tudja magában tartani,hogy okoskodjon,de megszólítani nem mert,úgyhogy én szólítottam meg és mondtam neki,hogy ez vállvonogatás nem evezés.

kipróbálod?

aztán mentegetőzött,hogy nem látott még ilyet így meg úgy.

2018. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az igen :D

Égett az ember arca rendesen akkor gondolom :D

2018. ápr. 30. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!