Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéssel lehet fejlődni?

Ezzel az edzéssel lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Régen ezdettem itthon volt kondigép is meg sok súly de mikor abbahagytam pár hónapra rá apám eladta őket, már csak két egykezes van amit én vettem. Újra szeretném kezdeni és az lenne a kérdésem hogy jó e az alábbi edzésterv jól lehet e vele fejlődni? egykezes fekvőből meg a kézenállásos nyomásbol kb 2-3 megy, igy is erdemes e azt csinálnivagy váltsam le másra? illetve kiegészítsem e egykezes sulyós gyakorlatokkal? mondjuk bicepsz tricepszre? meg mondjuk evezés mert a hátat is hiányolom belőle.

itt az edzésvideó:

[link]

most a sittet marketinget ne nézzétek csak a mozdulatsort, tudom azt is hogy nem fogok tőle úgy kinézni mint a videoban szereplő úr. De kezdésnek jó lesz e? heti 3szor edzenék. Ja és a "hegymászó" gyakorlatnak nemsok értelmét látom, arról nektek mi a véleményetek? lehetőleg minden kérdésre szeretnék választ kapni. Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. ápr. 30. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Súlyzós gyakorlat mindenképp legyen benne szerintem.
2018. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem is úgy jobb lenne csak nem voltam benne biztos mert nemnagyon értek hozzá. A többiről mi a véleményed?
2018. ápr. 30. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!