Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a testépítés túl nagy erőfeszítés, időpocsékolás ás pénzpazarlás túl kevés eredményekért?

Figyelt kérdés

1. Erőfeszítés, mert folyamatosan edzeni kell, másképp a szép test pillanatok alatt elillan, mintha sosem létezett volna. Ezen kívül, folyton kajakészítéssel és a fehérjedús ételek beszerzésével kell foglalatoskodni.


2. Időpocsékolás mert le kell menni terembe heti 4-5-ször munka és suli mellett minden maradék szabadidődet rááldozod, se csajok, se család, se más hobbi nem fér bele.


3. Pénzpazarlás, mert drága kajákat és sokat kell venni, ahhoz, hogy növekedni, illetve megmaradni tudj egy szinten.


Összességében ha a fentieket betartod, illetve sosem mész bulizni, nem iszol, sokat alszol akkor elérhetsz valami eredményeket. De nekem úgy tűnik, hogy ez kur...va nagy lemondásokkal jár. Semmi más nem érdekelhet.


Ha pedig például edzésnapon ki mész szórakozni, akkor vissza is estél. Következő edzésen már kisebb súlyokkal tudsz nyomni.


Azon kívül folyamatosan a csirkét meg rizst kell vinned dobozokban magaddal mindenhová, akár munka, akár suli, akár más tevékenységek.


2018. máj. 5. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez az en velemenyem.

1. heti 3x 1ora edzes azert az nem sok, ha atszamolod hogy napi 12 orat kb fent vagy az heti szinten 84 ora es ebbol csak 3-4 ora megy el edzessel.tehat?

kajat meg amugy is kell csinalni, miert ne akkor a kellemest a hasznossal?


2. mar ezt az elobb kifejtettem.

meg az hogy se csalad stb... hat ha nem versenyzel es te ezt igy csinalod az regen rossz... sot meg versenyzesnel is amikor atallsz antiszocra az nem jo...

3. loool ennel nagyobb hulyeseget nem is hallottam de szamoljunk egy atlagos napi kajamat es egy nem atlagos, nevezzuk ezt csalonak.

rendes kaja napi fel kg hus pl csirke az 600ft(kb egesznapra letudtad a feherjed, naturalba) ch: napi szintre lebontva az a negyed kg rizs nem mennyiseg, plusz valami zoldseg legyen kb 500ft(fagyasztott stb) ez igy legyen napi max 1500ft.

csalokaja. reggel le a peksegbe hopp 2-3 pekseg 8-900ft... kb 2-3 ora muova meghalsz az ehsegtol a magas inzulin valasz miatt.. utana betolsz egy mekit vagy pizzat 2000ft es kb del 2 korul van, otthon valami sult hust vagy valami gyorsfagyasztott cucc 7-800ft, azt leoblited fel liter kolaval 300ft.

ez igy eddig 3600-3800ft korul van es elegge gaz a makro arany :D.


nem iszol? loool egy ket sor meg jot is tesz, egy szo nem antiszoc eletet kell elni mert lejarsz a terembe, elvezd az eletet es ennyi

2018. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Az a baj hogy egyrészt magadból indulsz ki másrészt nincsen semmi fogalmad hogy lehet beosztani az időt erre és a pénzt. Első leírta, nem is kell hozzátenni. De ha olyan akarsz lenni mint akit felmentettek tesiből, egészségtelen kaján élni és kifulladni kis mozgástól mert nem edzel, hajrá.
2018. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
De igen, igazad van.
2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Naturalban semmi szukseg nincs ilyen szinten uzni ezt a sportot. A versenyzoknek pedig sok esetben ez a munkaja. Ugy nezve pedig a fizeteshez kepest eleg semmirevalo munka, nem? A legtobb szemelyi edzo elmondja a kliensnek mit csinaljon, aztan nyomkodja a telefont, es ezert legombolnak 2-4ezret orankent.

A csajokat pedig egyaltalan nem ertem, sportosan eleve nagyobb eselyed van csajokat felszedni. :)

2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

nagyon rovid valasszal: de.


Azonban nem az eredmeny a lenyeg/ nem csak, hanem az ut amig eljutsz oda. Elvezed minden percet, alig varod hogy sulyt emelhess, alig varod hogy lemenj a terembe, hogy ugyan azt az a kajat egyed, hogy egeszsegesnek es fittneknerzed magad... Es az ilyenre az ember szivesen is kolt.


Ertelme csak szamodra can, ha hasznossagot nezzuk a tarsadalomra nezve akkor valoban semmi.

2018. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben jogos a felvetes, ha nem szereti valaki csinalni.
2018. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5


Jó értem én az egészség meg ez meg az. Egészséget úgy is el lehet érni ha elmész bicajozni vagy szaladni...cingár maradsz örökre de nagyon egészséges.


A testépítésben, akárhogy is nézzük benne van a külső faktor. Azok közül akik lemennek edzeni, úgy 95 % biztosan jól, jobban szeretne kinézni, nem csak a súlyemelésért meg az egészségért csinálja.


Csak arról van szó, hogy a kemény munkával és áldozattal elért eredményeknek milyen hamar nyoma veszik, ha abba hagyod az edzést, táplálkozást akár néhány hétre is.

2018. máj. 5. 19:16
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Nincs barátnőm,nincsenek barátaim,nincsen semmi szociális életem.A munkahelyemet se szeretem.

Nekem már csak az edzés az egyetlen,ami boldoggá tesz.

2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Erőfeszítés, mert folyamatosan edzeni kel"

Az élet minden területe a munka a tanulás, a puszta létezés is erőfeszítés.


"szép test pillanatok alatt elillan"

Ez ilyen szempontból baromság. Nem kell versenyszerűen edzeni ahhoz, hogy látható eredményt érj el, és nem fog egyik napról a másikra eltűnni a tested. Persze nem fogsz X idő után is 100 kg-al nyomni fekve, na bumm. Az izmaid attól még karban lesznek tartva.


"folyton kajakészítéssel és a fehérjedús ételek beszerzésével kell foglalatoskodni"

Egyrészt mi az, hogy "folyton"? Másrészt meg amúgy nem? Pont ugyanúgy el kell menni a kóláért, chipsért a boltba, mint a "fehérjéért".


"Időpocsékolás mert le kell menni terembe heti 4-5-ször munka és suli mellett minden maradék szabadidődet rááldozod"

Nem kötelező heti 4-5 alkalommal menni, másrészt az emberek nagy része pont ugyanúgy elbarmolja azt a szabadidőt. 1 órát bármi mással el lehet tölteni, nem attól nem lesz időd. Ha azt nézzük, 18:24-kor írtál egy kérdést, 19:16-kor szintén írsz, tehát ezt az 1 órát gépezéssel töltötted, ehelyett edzhettél volna, az sem kisebb idő pazarlás.


"Pénzpazarlás, mert drága kajákat és sokat kell venni, ahhoz, hogy növekedni, illetve megmaradni tudj egy szinten"

Ahogy előttem írták, nagyjából csirke+rizs meg tojás, zöldségek. Semmi olyan ami elérhetetlen lenne. Mellette a sok szar amit összevesznek az emberek sokkal többe kerül.


"sosem mész bulizni, nem iszol, sokat alszol akkor elérhetsz valami eredményeket"

Miért ne mehetnél bulizni, inni? Nem mellesleg nem csak buli és pia létezik a világon. Én az ismerőseimmel túrázni járok el, az is mozgás, pár óra kikapcsolódás. Jobb mint egy tömött kocsmában ordítani.


"folyamatosan a csirkét meg rizst kell vinned dobozokban magaddal mindenhová"

Miért kellene? Vihetsz bármi mást is, ahogy bárki más.Na meg ha már vinni kell, akkor nem mindegy, hogy gyros vagy csirke?

2018. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lazy Lover ***** válasza:
valahol igazad van! de sokan túlzásba viszik a dolgot
2018. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!