Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta nem edzek nem tudom...

Feketeruhasember kérdése:

Amióta nem edzek nem tudom minden befőttes üvegnek lecsavarni a tetejét előtte simán erőfeszítés nélkül ment. Tényleg ennyivel gyengébb lesz az ember?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 12:28
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Ahhoz nem kell edzeni, hogy lecsavard.
2016. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Törd össze a p*csába, ne szórakozz vele.
2016. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andi80018 ***** válasza:

:-D Biztos jobban rá vannak csavarva, eus üveg, eus rácsavarás:-)

Egyébként természetesen gyengébb leszel, már ha nem mész két hetet, akkor is érezhető, nem még, ha egyáltalán nem jársz.

2016. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor edzettem nem fogott ki rajtam egy sem...
2016. aug. 18. 12:43
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
Akkor eddzél. Problem solved.
2016. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem én csak olyan megbotránkoztató..Francért kell folyamatosan edzeni ahhoz hogy jól nézzek ki(magamhoz képest) meg erős legyek. Kiábrándító.
2016. aug. 18. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, valamit valamiért. :)
2016. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andi80018 ***** válasza:
Annak, aki kényszerből edz, nem is való az egész.
2016. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy kényszerből? Azért edzem mert utálok átlagos lenni, és mert jobban nézek ki. Nem a hobbi kondis vagy, 4 évig csináltam folyamatosan, étrendel és folyamatos tanulással, olvasással, hogy minél hatékonyabban és biztonságosabban csinálhassam sérülések nélkül. Most 1 hónapja egyéb okok miatt abba kellett hagynom és látványosan veszítettem el azt amiért sokat dolgoztam. Viszont tudom hogy gyorsan vissza lehet állni a régi ritmusra. Kár hogy átlagos genetikám van és ezért nagyon sokat kell dolgoznom érte hogy kinézzek valahogy.
2016. aug. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!