Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó edzésterv? Valamin...

Ez jó edzésterv? Valamin változtassak?

Figyelt kérdés

Hétfő:Mell.tricepsz,bicepsz,vádli

Mell:Fekvenyomás 5 sorozat,45 fokos fekvenyomás 4 sorozat,egy kezes 45 fokos nyomás 4 sorozat,tárogatás csigán(vagy kábeles kerszthuzas) 3 sorozat.

Tricepsz:koponytörő(tolodzkodás,szuknyomás felválltva),egy kezes fej felett(lórugással felváltva),letolás mind 3 sorozat.Osszesen 9

bicepsz.Kalapács bicepszäkoncentrált bicepszel felválltva)kétkezes franci rudal állva,scott padon bicepsz francia rudal mind 4 sorozat,osszesen 12

vádli:üll˝és állo 3-3 sorozat

Szerda:Váll,hát,has

Váll:Mellről nyomás 4 sorozat,oldalemelés 3 sorozat,döntött torzsu oldalemelés 3 sorozat,eloremelés

3 sorozat,Válvonogatás 3 sorozat.

Hát:Hudzozkodás 4,felhuzas,5,döntött törzsű evezés 4,t rudas evezés(gépes evezésel felválttva)4 sorozat,Lehuzás szuken 4 sorozat.

Has:4x25 hasprés,4x25 lábemelés.

Péntek láb,vádlli

Láb:Guggolás 6 sorozat,lábtoló 4 sorozat,lábnyujtás 4 sorozat,lábhajlítás 4 sorozat

Válaszokat köszönöm



2018. máj. 6. 15:39
 1/3 Meki16 válasza:
Sztem jo,de nem sok egy kicsit?:D Izomtömeget akarsz nővelni vagy csa szálkásítani?
2018. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tomegnovelek éppen 6 honapja.
2018. máj. 6. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Mellből elég heti össz 12 sorozat, nem kell ennyi gyakorlat. Egyenes pados fekvenyomás rúddal és egykezes súlyzókkal bőven elég.

Bocsi hogy ezt írom, de ha hétfőn 16 sorozatot tudsz nyomni mellből, akkor az nem lehet valami hatékony melledzés...

Tricepsz: szerintem 9 sorozat kevés, ebből is mehet a 12 sorozat. Koponyatörő, fej mögül nyomás, tolódzkodás, húzódzkodás nagyon jó gyakorlatok.

Bicepsz: Ebből pedig 8-10 sorozat is elég lenne, nem kell 12... A bicepsz kis izom. A felkar izomtömegének 2/3-át adja a tricepsz.

vádli: nekem 6 sorozattal nem fejlődik rendesen, én 9 sorozatot szoktam rá nyomni és így valamennyire beindult.

váll: mellről nyomás jó, oldalemelés jó, döntött törzső oldalemelés is jó gyakorlatok, előreemelés nem kell, vállvonogatás is maradhat, de az egyébként csuklyára hat, de nem baj, mert azt is kell edzeni!

hát: nagy izom, kell a sok sorozat, de én valahol 12-18 közé lőném be a heti össz sorozat számot, nálad ez jelenleg 21. A felhúzás, evezés és a húzódzkodás kell mindenképp, ezek mehetnek 4-4 sorozattal + t rudas evezés 4 sorozat és kész

has: hasazni mindig lehet, sokat, ez szerintem rendben van

láb: lábnyújtás, lábhajlítás nem kell, maradjon a guggolás mindenképp, meg mondjuk kitörés heti 4-5 sorozat, akár a lábtoló helyett.

2018. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!