Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16éves vagyok hetente 4szer...

Roli2732 kérdése:

16éves vagyok hetente 4szer kondizok,2szer küzdősportolok és picit lassúnak érzem a fejlődésem tanácsot szeretnék kérni, hogy mint változtassak esetleg. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Szeptember òta a következő edzéstervet használom:Hétfő:Mell-bicepsz,Kedd: küzdősport,Szerda:Váll-Tricepsz,csütörtök:küzdősport,péntek:Hát-bicepsz,Szombat:pihi,Vasárnap:láb-tricepsz az étrendem nagyjábòl rendben van fehérjedúsan táplálkozom és igyekszem minősègi szénhidrátot bevinni többnyire,Edzésnapokon szoktam szinte közvetlenül edzés után egy fehérje turmixot fogyasztani(scitec 100% whey protein professional-t) illetve edzés közben Bcaa-Glutamine express-t.Jelenleg 184cm vagyok és 86kg tavaly január òta kondizom.Min tudnék esetleg változtatni vagy mi az amit másképp ajánlanátok?

2017. jan. 26. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen küzdősport? Hol lassú a fejlődés? Mióta van ezaz edzésterved (ha régóta akkor válthatnál)?

Kajában számolj kcal-t,figyelj oda az alvás minőségére (tudom nehéz). Illetve az is lehet hogy több pihenő is jó lenne.

2017. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Krav maga:Nálunk úgy néz ki az edzés,hogy az első 1òra az állò harc közte saját testsúlyos erősìtésekkel,majd fél òra technika.Alvás az általában 7.5-8òra körül van hétköznapokon
2017. jan. 26. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van erőnléti rész de ha komolyabb akkor az nem igazán jó mivel nem tud regenerálódni az izom. Egyéb tanácsom nincs.
2017. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm akkor megpròbálom átvarIálni az edzéstervem,kipròbálok egy 3naposat Vasárnap-Szerda-Péntek elosztásban
2017. jan. 26. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálgatni kell,senki nem tud tutit mondani csak ötleteket :D Majd kitapasztalod melyik jó.
2017. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Terolden válasza:
Szerintem is az a legjobb ha beiktatsz heti 2-3 pihenőnapot tényleg sokat jelent ha regenerálodni tudsz.
2017. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!