Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két év naturálban el lehet...

Két év naturálban el lehet ezt érni helyes edzéssel, odafigyeléssel?

Figyelt kérdés
65 kilós kis "beszakadt mejjű könyvtáros legényből" valami "gladiátor" féle olyan 80+/- 3kiló? 183 centi vagyok hozzá.

2018. máj. 9. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:

15 kiló

2 év alatt szerintem simán,ha odafigyelsz a dolgokra.

2018. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ebbe vajon belefér az, hogy aránylag szálkásan leszek annyi ? 12% tzs körül, kicsit alatta.
2018. máj. 9. 08:29
 3/8 palilaci ***** válasza:
100%
2-3 évet mondanék.
2018. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy ha van tapasztalatod benne, illetve rendszeresen sportolsz/sportoltál, tehát a szervezetedtől nem abszolút idegen a terhelés, akkor mehet két év alatt.

Ha zöldfülű vagy, edzetlen.. szóval van még mit tanulnod és hova fejlődnöd akkor jó lesz az három évnek is.

De! Ha odafigyelsz, az első évben felmehetsz 73-75 kilóig simán. Aztán a következőben meglehet az áhított 80-egynéhány. Csakhogy nem épp gladiátor formában. Lesznek elmaradt, fedett, túl ilyen túl olyan részek rajtad. Annak a korrekciója még kb egy év. Ez az utolsó egy év spórolható meg a biztos alappal.

2018. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%
1 év alatt is.
2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18-24 éves koromig edzettem, csak kénytelen voltam abba hagyni és az anyagiak/munkám jellege igen erősen visszavetettek. 77 kiló voltam, nem kell valami hű de bitang formára gondolni, de látszott, hogy edzem és bár az alakom megmaradt, meg jobb formában vagyok 65 kilósan, mint annak idején 65 kilósan, tehát valami megmaradt, de nem igen láttam súlyzót-termet mostanáig, ezért az elméleti, eddig kitapasztalt dolgoktól eltekintve totál kezdő vagyok. Most 2 hónap alatt ugrott fel 7 kiló, próbaképp visszavettem a kajám vizem egy kicsit 5 napra, hogy lássam mennyi a maradandó...így lettem 65 kiló. Lelkes vagyok emiatt, remélem pár hónapig ez az ütem még kitart. Köszönöm a válaszaitokat.
2018. máj. 9. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha raadasul nem is full kezdo vagy, akkor 15kg 2 ev alatt laza. Az elso evben feljon altalaban 8-10kg. Utana nagyjabol evente felezodik.
2018. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izomkönyvtáros leszel:-D.
2018. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!