Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ulisses Jr. Egy naturál...

Ulisses Jr. Egy naturál testépítő. Ennyit számít a genetika?

Figyelt kérdés

[link]


Minap olvastam róla, hogy naturál, sőt átment teszteken is. Lehetséges ez?


2018. máj. 12. 10:59
1 2
 11/14 palilaci ***** válasza:

Az a "kicsit" jobb az +15kg izom. A masfel evet nem tudom, hogy talaltad ki, de ja, annyi ideje kuzdosportolok,viszont mellette van 2 ev eroemeles es majdnem 2 ev testepites.

Nem vagyok irigy, nem is celom bekoxolni, de maradjunk mar a jozansag talajan. Mindenkinek lehet velemenye, ha ala tudja tamasztani normalis ervekkel, akkor pedig nem csak segglyuk szinten lesz, ellentetben a tieddel, ami a jol bejaratott kliseket szajkozza.

De akkor elj abban a tudatban, hozhato, vegyed az ulisses shapert, aztan ha befejezted a 8 altalanost, elkezdhetsz edzeni.

2018. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
15 év edzés van mögöttem,vicc vagy... Ha kuzdősporttal ilyen nagyra vagy akkor mehet egy meccs
2018. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak ment a piros kéz... ezt ne itt intézzétek el, kössz!
2018. máj. 16. 17:31
 14/14 palilaci ***** válasza:

Akkor biztosan idosebb vagy nalam. Azt gondoltam tapasztaltabb felnottkent van annyi muveltseged, hogy ne viselkedj egy taknyos 12 eveskent es ne kotekedj masokkal feleslegesen.

"Ha kuzdősporttal ilyen nagyra vagy akkor mehet egy meccs"


Nem azert irtam mert nagyra vagyok vele, hanem mert nem vagyok testepito. Ha pedig 14 eve edzenék, akkor is vicc lennek mert mogotted meg 15 ev van?

Miert vagy ilyen agressziv, hogy a sajat igazad bizonyitasa vegett, ervek hianyaban verekedni akarsz egy ilyen kis hulyesegen? Mit akarsz ezzel bizonyitani?

Csak erosited a bekostolgatos, buta gyurosok taborat. De nembaj, hatha megtetszik a cselgancs, ugyis kellenenek nagyobb darabka emberek is hozzank.

Szeretettel varlak Vasarnap-Kedd-Csutortok 17:00kor a Nyiregyhazi Continental Arena 26os termeben.

2018. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!