Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés közben lehet...

Testépítés közben lehet tanulgatni az edzőteremben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, edzeni tanulhatsz. Meg ha fülhallgatóval hallgatod a tananyagot, az se rossz.
2018. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint mit, valamelyik egyetemi tárgyad? :D Láttam már pár embert teremben jegyzeteket olvasgatni két sorozat között, de szerintem nem túl hatékony egyik tevékenységhez sem.
2018. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. egyetemi tárgyak. számolós tárgyak is :d
2018. máj. 15. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne.Terembe edzeni menjél.
2018. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nő vagy akkor esetleg.

de férfiak egyszerre 1 dologra tudunk csak figyelni hatékonyan.

meg a francnak bonyolítani és nehezíteni az életed?

megcsinálod az egyik dolgot,aztán utána a másikat.

1 seggel nem tudsz megülni 2 lovat úgyse.

2018. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem a héten el az edzést, bőven van még mit fejlődjek, formában, erőben és persze kivitelezésben. Egy kis idő múlva szeretnék edzőt néhány alkalom erejéig.

Kérdésre válaszolva, közben semmiképpen nem tudnék tanulni, olvasni... Pihenések között meg minek? 3x10-et csinálsz, közte pihensz félpercet vagy egypercet és folytatod. Hanem nem lesz eredmény.

2018. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!