Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem pihentetem 3 napig az...

Ha nem pihentetem 3 napig az izmaimat (, , csak'' 2) az normális, hogy nem tudnak olyan jól teljesíteni?

Figyelt kérdés
Előző héten 3 napig hagytam pihenni a felsőtest izmaimról van szó. Ezen a héten csak 2, és minden gyakorlatban gyengébbnek éreztem magam. (4 hónapja edzek, szóval nem vagyok haladó) Bár ez az edzésterv új. Olvastam valahol, hogy van hogy az izmoknak 72 óra pihenés is kell. Talán nekem is ez lehet a baj?
2018. máj. 17. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
egyenfuggo, dietazol? dieta alatt lesz gyengules
2018. máj. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma nap. Soha nem edzettem még egymást követő heten teljesen úgy. Van hogy gyengébb voltam van hogy erősebb. Lehet ugyan azt edzettem ugyan azokkal a súlyokkal de akkor se voltam ugyan olyan erős. Érted ezt?
2018. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!