Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó ha így szálkáso...

Szerintetek jó ha így szálkásodok le?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve járok edzeni és egész jól megy,elkezdtem szálkásító diétán élni reggel délben és este eszek csak reggel és este csak egy kis gyümölcsöt délben meg rendes ebédet eszek.Szerintetek ez így jó vagy mást kellene kipróbálnom? válaszokat előre is köszi 18/f
2018. máj. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez rettentően kevésnek hangzik, és a makrók sem hiszem, hogy rendben lennének.
2018. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D olvass inkabb a temaba mert ez totalis kudarc
2018. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor már klihagynám a reggelit és a vacsorát, de lehet, hogy ez csak az én heppem, hogy ha már eszem, legyen fehérje is... De a fő, hogy jók legyenek a makrók, jól érezd magad (s tapasztald azt, hogy beválik, a csuda tudja, ki mire érzékeny? fogyni tuti fogsz és valamirevaló izmot veszíteni biztos nem, csak jók a makrók és az edzés, akárhogyan is osztod el az ételed, legjobb tudomásom szerint, de a te érdekes stílusodról még sosem olvastam tapasztalatokat. napi egy evésről igen, az OK).
2018. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szálkásítás, hanem önszøpatás.
2018. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fehérje bevitel?

ez nem szálkásítás lesz hanem zsírosodás.

sok fehérje kevés szénhidrát kellene,estére caseines fehérje. Reggelire gyümölcs nem jó,legyen tojás,vagy fehérjében gazdag étel. shake is akár

2018. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!