Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozzám hasonlóan "egész nap...

Hozzám hasonlóan "egész nap dolgozó" edzőtársaim! Ti bírjátok szusszal? Lent.

Figyelt kérdés

Vidéki srác vagyok, de pesten tanulok. Egyetemre járok, mellé 30 órában dolgozom gyakornokként a város másik végében. Hétvégén hazajárok.


Minden nap fél7-kor kelek és rohanok a munkába, ahol 10 órázok ha nincs aznap órán az egyetemen, ha van, akkor 4 óra suli, 6 óra munka, az oda vissza út 2 órát vesz el + ha be akarok vásárolni akkor is messzire kell mennem. 12-13 órákat vagyok talpon és amikor hazaérek este 8kor, és elmegyek a terembe egyszerűen nem bírom.


Azt érzem elönt a forróság, el akarok ájulni, hányingerem van.


Edzős előttikkel meg nem akarom még terhelni a szervezetem.


Ti szoktátok bírni ezt?


20F


2018. ápr. 10. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj reggel edzeni illetve hétvégen az ami nekem müködik ha hosszúak a napok. Ginsenget kipróbálhatod még. Edzéselőttikkel nem sokat javulna a helyzet mert másnap még fáradtabb lennél. Illetve ha elég hosszúak az edzések heti 3 edzés elég lehet. Edzés előtt megfelelően kajálsz? Vitaminok ásványi anyagok rendben ?
2018. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a munkád, ha fizikailag megterhelő, akkor szívás lehet előtte is az edzés. Ha inkább csak szellemileg szoktál elfáradni, akkor jó lehet előtte edzeni. De hosszú edzéseket ne tarts szerintem. Inkább rövidet, 1-2 összetett gyakorlattal és gyakrabban.
2018. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért kezdem a napot edzéssel.
2018. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az időben lefekvés 22-06 között alvás

és az egészséges, minőségi táplálkozás + vitaminbevitel sokat fog segíteni a túlélésben.

Egyébként ilyenkor célszerű a hétvégén edzeni és probléma megoldva.


Próbáld ki a Scitec Attack termékét. Nem stimuláns, engem mégis élénkít.


Ha egyik sem válik be, akkor kevesebb edzés. Nem lehet mindent egyszerre.


27/F

2018. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemsoká újrakezdem én is, hasonló feltételekkel. Majd beszámolok.
2018. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!