Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés, tömegelés nélkül?

Edzés, tömegelés nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy haverom 17 éves tavaly nyár óta foglalkozik edzéssel,fél évig járt kondiba.azóta street workoutozik és semmi tömegelést nem tolt csak keményen eddz,rengeteg sprintel a városi sport pályán minden második éjszaka ottvan és nyomja keményen és a kondiparkot is..szép izomzata van,szálkás persze nem egy két ajtós szekrény.és kérdeztem hogy mit kajáljak hogy végre én is ennyire sikeres legyek (rajtam is van egy kis izom,szálkás vagyok valamennyire de közel sem annyira mint ő) és az a vicc eszi a házi kosztot csak figyel a makrókra és eszerint étkezik..ezr mégis hogy? A genetika ennyire befolyásolja a dolgot?
2018. máj. 20. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
figyel a makrokra leirtad a valaszt
2018. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de ennyiből is lehet építkezni?sík hülye voltam eddig ne haragudj
2018. máj. 20. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem olyan bonyolult a dolog, ha oké az étrend, pihenés akkor fogsz fejlődni
2018. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld,köszi a felvilágosítást
2018. máj. 20. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Figyel a makrókra, ez fontos. A genetika a kalóriahiánnyal nem tud mit csinálni, szóval ha az van, akkor fogysz, egyensúlyban pedig általában nem fejlődsz, hisz nincs miből. Ahhoz többlet kell.


De ha többletben eszik, ne csodálkozz, pláne, hogy figyel a makrókra. Ha a makrók jók, nem tudom, mit számít, hogy házi koszt vagy sem. Még ha totálisan átalakítaná a makróit, de a fehérje maradna, akkor is fejlődnie kéne, ha az edzése, kalóriabevitele megfelelő hozzá.

2018. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő az ékes bizonyítéka annak, hogy első a kaja! Ha az rendben van és edz akkor van eredmény.
2018. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2018. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A makrokon kívül a tiszta étkezésre az egészség miatt figyelünk,nem izom építés miatt
2018. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt az ékes példa, hogy van élet rizs csirke brokkolin túl is. :D

Amúgy nyilván minimalizálni kell az egészségtelenebb kajákat, de tömegelés alatt heti 1-2 házi koszt nekem belefér bőven.

2018. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!