Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek volt hasonlo problem...

Valakinek volt hasonlo problemaja?

Figyelt kérdés

sziasztok gondoltam megkerdezem hogy valakinek volt e mar hasonlo problemaja mint nekem es ha igen mit tudott vele kezdeni?

Talp problemarol lenne szo, eszrevettem hogy nagyon kulsotalpelen megyek es elegge furcsa formakat felvesz igy a cipom,folyamat a szele kiszakad parhonap utan, es a tapla nagyon gyorsan kopik a ciponek,leginkabb az elulso resze, gondoltam elmegyek egy lab analizisire de elotte megkerdezem hatha valakinek volt hasonlo problemaja a labaval?


2018. máj. 23. 19:12
1 2 3
 1/24 Lazy Lover ***** válasza:
nem lehet hogy a cipő a shit?
2018. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem hiszem, igazabol a legolcsobb kinaitol kezdve a legdragabb ilyen olyan airmaxig mindent probaltam labbelibe de ugyan az egy ideig tart a cipo utana megsulyed es ennyi
2018. máj. 23. 19:21
 3/24 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül ó-lábad? Az okozhatja ezt. Menj el ortopédushoz és kapsz talpbetétet illetve megállapítja pontosan mi a bajod.
2018. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Talpbetét ?

Esetleg nem vagy lúdtalpas ?

2018. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hat passz hogy most van e lud taplam vagy sincs de akkor felkeresek egy dokit hatha mond valami okossat
2018. máj. 23. 19:43
 6/24 anonim ***** válasza:
Térdeid nem szoktak fájni ?
2018. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
egyaltalan semmi es guggolasnal sincs semmi problema
2018. máj. 23. 19:51
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát ha más problémád nem adódik belőle,minthogy a cipőid tönkremennek akkor az annyira nem gáz,rosszabb lenne ha fájna is

Így csak a pénztárcád bánja a dolgot :D

Nekem is érdekesek a lábaim,pontosabban a térdem

Elég szar az izületem,guggolásnál semmi probléma nincs,de ha negyed óráig kell gyalogolni akkor elkezdenek fájni

2018. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

aha az se rossz

en azert egy dokival megnezetem mert elegge zavaro a deformalt cipoben maszkalni folyamat

2018. máj. 23. 20:09
 10/24 anonim ***** válasza:

Esetleg még a bokádra tudok gondolni,hogy nem tart rendesen

De szerintem csak egy sima talpbetétet fogsz kapni

2018. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!