Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha annyira...

Mit csináljak, ha annyira izzad a kezem, hogy kicsúszik belőle a súly? Amibe múlt héten 6-ot húztam, ma csak 1 ment bele, olyan síkos a kezem.

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 19:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jó de meleg is volt a teremben,mint egy szaunában.Csöpögött is le a víz a homlokomról a padlóra,amikor lehajoltam.

Az izzadás az vérnyomásprobléma miatt van?

2018. máj. 24. 00:55
 12/16 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan igy izzad a kezed akkor valoszinuleg vernyomas lehet a problema, menj dokihoz es vizsgaltasd ki
2018. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazabol en is izzados vagyok de ennyire nem meg nekem minden jo elvileg meg a rud nem csuszik ki a kezembol de azt mondjak a hyperhidrosis(tulzott izzadas) ha ilyen problemad van nincs ra megoldas mèg, mert az idegrendszer nem megfelelo mukodese okozza nalam ezt mondtak ettol persze neked lehet meg vernyomas problemad. Dokival konzultalj.
2018. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos.Csak itt a nyár meg ez a dögmeleg.Szerintem tetmészetes,hogy izzad az ember.Én minusz fokokban érzem jól magam
2018. máj. 24. 16:51
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen fogással soha sem fog kicsúszni.

2018. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó ezzel a fogással fogok annyit húzni,mint vegyes fogással?


Vettem magnéziakockát és megoldotta. :D Amibe 4-5-ök mentek,most belehúztam 8-at :D sokkal többet ér,mint a folyékony

2018. jún. 5. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!