Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 51 kilós huszonéves...

Egy 51 kilós huszonéves fiúnak milyen edzéstervet tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el kondizni, mert már nagyon zavart a soványságom. Viszont legtöbbször csak bolyongok egyik gépről a másikig. Motiválatlanul csinálom az egészet és nem tudom milyen gépeket és hogyan kellene használnom, hogy egyáltalán a kezdeti időszakban felpörgessem az izomzatomat és legyen egy gyors fejlődés (ami ilyen kis súlynál elég látványos szokott lenni, legalábbis amit olvastam ezzel kapcsolatban). A fekvenyomástól már az elején kifulladok pedig 20 kilóval szoktam szenvedni.

2018. máj. 24. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valóban jó gyenge lehetsz
2018. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb saját testsúllyal próbálkozz.

Fekvőtámasz, húzódzkodás, hasprés, lábemelés, csípőemelés, guggolás, lépcsőzés pl. Így kb mindent átmozgatsz.

Csináld úgy, hogy nézd meg mennyit bírsz ezekből és csinálj alkalmanként 3-4 sorozatot mindegyikből.

Pl: 3*6 fekvő, 3*2 felhúzás, 3*8 hasprés stb, ahogy megy. Hetente legalább 3x csináld végig az összes gyakorlatot 3-4x ismételve gyakorlatonként és az ismétlés számot növelheted ahogy bírod, majd úgyis érezni fogod.

Aztán ha eljutsz egy bizonyos szintig ezekben, akkor mehetsz terembe súlyokkal terhelni.

2018. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen magas vagy (remélem nem 180 centi)
2018. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. iagaz van, csinalj fekvoket stb.. h legyen alapod+kozben youtuben nez vidiket a kondirol


youtube:thenx o majd segit a sajat sulyos dologban(konyu sulyuaknak jobb, mint kondi aztan meg eldol h mit akarsz)

2018. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3: 170 vagyok.
2018. máj. 25. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Stronglifts 5x5


Ha nem megy 5x5 még az üres rúddal se akkor annyit csinálnék ami megy, aztán edzésről edzésre emelném amíg üressel menne, aztán onnantól már sínen van az ügy.


És enni kell mint az állat. Nem, nem elég amit most eszel, kétszer annyit kell. Tapasztalatból mondom.

2018. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kezd el számolni a kajádat, ne várd hogy az edzéstől majd fejlődni fogsz ha a kajád nincs rendben. 30% kaja , 70% edzés
2018. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
(fordítva bocsi)
2018. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!