Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van, aki reggel és este is...

Van, aki reggel és este is edz vagy ez már tul sok?

Figyelt kérdés
Reggel lenyomom a sulyzos gyakorlataimat. Este szobabicikli, futas vagy ugrokotel. Nincs vele kulonosebb celom, egyszeruen estenkent igy engedem ki a gozt, edzessel+ zenehallgatassal. Reggel meg jol esik igy inditani a napot. Ez mar sok, vagy fura hogy ennyit edzek?
2018. máj. 25. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nálam is előfordul, hogy reggel súlyzózok, este pedig kimegyek kocogni.
2018. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen. Reggel úszom, délután meg saját testsúlyos vagy CrossFit. Vagy még más is mellette. Ha tudsz napközben kicsit pihenni, regenerálódni, akkor lehet.
2018. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez sokaknál rutin. Lehet fordítva is reggel éhgyomri kardió vagy aerob. Este vagy délutan pedig kondi.

Ezt te érzed. Arra kell ügyelni ne legyen belőle túledzés, mert akkor nincs fejlődés az izmokban és a testnek/idegrendszernek sem jó.

2018. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen OK, szerintem elég sokak edzenek mást is súlyzós napjaikon is...
2018. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van olyan,hogy reggel megyek futok,bicaj este pedig súlyzós edzés
2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggel futok vagy biciklizek, este fegyencezek.
2018. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó. Ha nagyon intenzív a súlyzós edzés azt úgyis érzed és nem lesz kedved mellé még edzeni még egyszer. Amíg bírod, addig szerintem jó.
2018. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálnám,csak időm nincs reggel és este is edzeni.
2018. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez milyen király ötlet, remélem, ha rápörgök megint az edzésre, így fogom tolni (túledzés nélkül). Milyen zenéket hallgatsz, kérdező?:-) Fejlődsz rendesen? Mennyi idős, hány centi magas, és kg súlyú vagy, illetve mióta edzel?
2018. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+Hetente hányszor edzel?
2018. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!