Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy vegyem rá magam mindennap...

Hogy vegyem rá magam mindennap a mozgásra?

Figyelt kérdés

vagy legalább heti 3-4 alkalommal...


95 kg-s lány vagyok, van egy futópadom és szeretem is de a lustaság mindig győz


2018. máj. 25. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó az,ha 270cm magas vagy, ha ez alatt vagyok akkor irány sportolni, és kevesebb kaja és ennyi
2018. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 palilaci ***** válasza:
Nézz a tükörbe.
2018. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj magadról egy fotót és keress egy olyan fotót is, ami a célod lenne, ezt nyomtasd ki és ragaszd ki a lakásban több helyre(legjobb a hűtő és a futópad lenne).
2018. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb ilyen voltam: [link]


És ez a cél:

[link]


Már egész jól haladok, bár még messze vagyok ettől, de igyekszem.

2018. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak eldöntöd, hogy te megcsinálod, ennyi.

Minden ember képes legyőznie önmagát. Hát bizonyítsd be.

Ha nem menne, nem ezt a feladat kaptad volna az életben. Talán ez egy picit biztató gondolat.

2018. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor fekszel le aludni? 9-10? Akkor ütemezd be, zuhany előtt mindig felpattansz arra a kicseszett padra, teszel be zenét. Ez nem csak rászoktat a mozgásra, de rohadtul megnyugtat,gondolkodás nélkül is rájössz mit akarsz, és mit kéne csinálni egyes esetekben. Kb meditáció.
2018. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fitneszbérletet, lehetőleg olyat, ami 30 nap alatt lejár, és csak úgy éri meg, ha hetente háromszor elmész. Motiválni fog, hogy ne hagyd kárba veszni az előre kifizetett alkalmakat.
2018. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hozol egy döntést,hogy maradsz így aki egyedül öregszik meg és csak a 3 macskád fog siratni a végén,meg egy két perverz aki a beteg testre gerjed.

vagy lefogysz,megszépülsz,megfiatalodsz,megszereted magad,lesz palid meg lehet gyereked is.

nah?

2018. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Vezesd le logikusan. Termeszetes szelekcio. Aki kuzd, azt jutalmazza az elet, aki nem kuzd, azt nem jutalmazza. Ha te nem kuzdesz, selejt leszel, akit probal kiselejtezni az elet.
2018. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Határozd el magad először is,ha le akarsz fogyni .

Ha nem akarsz (nem kötelező) akkor lustálkodj tovább.

2018. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!