Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myomax professionalhoz hasonló...

Myomax professionalhoz hasonló fehérjék?

Figyelt kérdés
Az imént kellett szembesülnöm a ténnyel, mely szerint már nem forgalmazzák a fent említett terméket sehol sem. Viszont érdekelne, hogy van-e hozzá hasonló összetevőket tartalmazó fehérje/tömegnövelő. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 27. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Van Myomax még a piacon, én is ezt eszem vagy fél éve. Sok mindent kipróbáltam, de ez most nagyon bejött. Keratin tablettákkal, napi 6tal kisseb fajta csodát tett velem, pedig nem is edzettem halálra magam. Napi 4 súlyzós gyakorlat, 15, 20prec.
2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 palilaci ***** válasza:

Elbirom kepzelni mekkora csodat tehetett veled 1 kg zabliszt, cukorral meg fel kg kevert feherje nehany hozzaadott aminosavval (minek?? :DD) meghintve egy haldoklo bekanak elengendo vitaminkomplexszel.

Ha kerdezo nem birsz eleget enni, egyszeruen vegyel mogyorot, mandulat, kesudiot, igyal melle plusz feherjet es sokkal olcsobban kijossz, mintha megvenned ezt a tularazott marketingkupacot. Nem mondom, tenyleg minosegi tomegnovelo, de ez nem azt jelenti, hogy kiloja meger 6000 forintot. Max a felet.

2018. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!