Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Intermittent fastinggal lehet...

Intermittent fastinggal lehet ugyanúgy tartani az izmot diéta alatt, mint hagyományos diétával?

Figyelt kérdés
Úgy csinálnám, hogy három órakor eszem először valami magas feherjetartalmut, kis zsírral és ch-val, utána 1-1,5 óra múlva edzés. Azután 9-ig kaja. Így lenne 18 órás böjt időszak.

2018. máj. 28. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen most nalam is ez megy IMF, nekem eddig bejon, nem puffadok annyira, nem vizesedek.

mondjuk az elso ketnapba rettentoen fajt a fejem, de most mar ok :)

2018. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem gáz ha edzés előtti kajaban nem nagyon van ch, csak fehérje főleg?
2018. máj. 28. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nalam edzes elott megy egy kicsit magasabb ch kb 60g es ennyi
2018. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
probald ki hogy nalad mi lesz de szerintem ch kene edzes elott
2018. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk akár ch is mehetne mert csak az inzulin miatt nem ennek akkor ch-t. De az aminosavak is valtanak ki inzulin választ elvileg
2018. máj. 28. 13:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja en is úgy gondolom
2018. máj. 28. 13:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ! :)
2018. máj. 28. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
szivesen :)
2018. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 palilaci ***** válasza:
100%
En delben eszek es este 9 korul. Tomegelesnel volt neha egy plusz etkezes, de nekem nagyon bejon mind szalkasitaskor(most) es tomegeleskor.
2018. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok így étkező, edző embertől olvastam már tapasztalatokat, nincs ezzel gond.

A kevés ch-val sem, már ami az egész napot illeti, de edzés előtt pont szoktak plusz ch-t bevinni még a szinte egész nap ketózist fenntartók is, egyszerűen így működik a test, komolyabb fizikai aktivitáskor kell neki az a plusz, akkor is, ha az adott személynek általában nem a szénhidrát ad energiát.


De ha neked működik edzés előtti kevéssel, akkor persze csináld úgy. Étkezés és edzés terén sem egyetlen jó módszer van, ezt tudjuk.


Én éhgyomorra edzek akkor is, ha igen alacsony a ch bevitelem, de még túl gyönge kezdő vagyok, így ez nem releváns. Ha majd érzem a szükségét, változtatok, mások tapasztalatai alapján szükség lesz rá, erre számítok.

2018. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!