Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jobb lenne, ha inkább abbahagy...

Jobb lenne, ha inkább abbahagynám ezt a sportot?

Figyelt kérdés

4 éve edzek-igaz abból 2.5 évig rosszul edzettem,nem kajáltam rendesen-Ez alatt az idő alatt jutottam el oda,hogy 110kg-ba sikerült 3-at belenyomnom fekve.Felhúzásban 182.5kg-ban 5 ismétlés volt a maxom.De ez is csak gurtnival.Normálisan 162.5-be 6 volt a legnagyobb.Olyan gyenge a fogásom és egyszerűen képtelen fejlődni.Nem tudok raw felhúzásban erősödni.Guggolásban ma guggoltam 152.5-be 2-t,a harmadiknál lent maradtam a földön...

Egy gyenge szar vagyok.Másnak ez az eredmény 1 év alatt megvan.Így sose leszek erős.Be kell látni,hogy szar a genetikám.73.5kg vagyok 166cm mellé.Ahhoz hogy erős legyek kéne lennem 90-100kg-nak legalább,de ezzel a magassággal a 80-at sem fogom elérni.

Mindig is nagyon fanatikusan edzettem,mindig lementem edzeni,még betegen,lázasan is.De most úgy érzem,inkább fel kéne adni.Jobb lenne ha keresnék inkább valami küzdősportot



2018. máj. 28. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Rossz a hozzáállásod.

Mellesleg szerintem erős vagy, nagyon sokan nem guggolnak, felhúznak ennyivel, nézz meg egy átlag terembejárót, jó ha 60 kgval guggolnak emberek.

2018. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
mondjuk lehetnél moderátor itt a gy-n
2018. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Jobb lenne. Nagy nulla eredményt tudsz felmutatni, csak foglalod a helyet a teremben a valódi sportolók elől.


Keress valami normális sportot, pl focizhatnál, annak sokkal több értelme lenne.

2018. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1 mondjuk ja ismerek olyat,aki edz 5 éve és be akar szarni 55kg alatt guggolásban.

De attól még az én eredményem is nagyon gyenge.Az átlag terembejáró nem erőemelő edzést csinál,leginkább gépeken nyomogatnak,szóval nem is csoda,hogy nem guggolnak 100 feletti súlyokkal.

2018. máj. 28. 20:18
 5/23 A kérdező kommentje:
#3 nem szeretem a focit és ki nem állhatom a csapatsportokat.Nem vagyok egy csapatjátékos
2018. máj. 28. 20:19
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg senkit nem izgat mennyivel guggolsz meg húzól fel. Normális gyakorlatokat nem csinálsz? Azt mond mennyivel bicepszezel meg mennyivel csukjázol!
2018. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6os ezek a normális gyakorlatok,de gondolom csak szarkazmus volt
2018. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Na a bicepszem az egyetlen testrészem,ami tényleg erősnek mondható.Francia rúddal egyszer 70kg-ba belehúztam 8-at.

Amúgy az elejétől fogva erőemelő/erősember akartam lenni.Ahhoz guggolás,felhúzás és fekvenyomás kell

2018. máj. 28. 20:26
 9/23 A kérdező kommentje:

Vállvonogatás 90kg-ba húzok 8-akat.

Mellről nyomás 75kb-ba 5-öt bírtam kinyomni erős láblökéssel

2018. máj. 28. 20:27
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egy kis időt adj még magadnak hátha túl tudsz jutni ezen a kezdő szinten és végre rendes súlyokkal is fogsz tudni dolgozni. Ha pár hónap múlva is még ilyen gyenge maradsz akkor nem erőltetném. Sakkozó még lehetsz, az is sport, vagy ha szereted a telet akkor mehetnél curlingezni.
2018. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!