Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért nem fejlödök?

Fibbrizzo kérdése:

Mért nem fejlödök?

Figyelt kérdés
Több müszakba dolgozom ezért a saját edzéstervem követem 3 nap edzés .Eggyik nap bicepsz másik tricepsz láb has .Harmadik fekvenyomás mell stb .Azt két nap pihenö és ujra minden ,Vitamint szedek zöldségeket hust mindent .Napi szinten .Valamiért mégse fejlödök ,Több éve edzek rendesen de mindig a munka közbeszolt,akkor nagy kezem volt most meg edzek mint az örült azt semmi .
2018. máj. 29. 19:41
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
Rosszul edzel .v. Keveset eszel nyomj inkabb teljes test edzest
2018. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik napod csak a bicepszre szánod ? :D

Kicsit troll kérdés gyanúja merült fel bennem 😂

2018. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért is lett törölve a kommentem?

Tök nyíltan megy itt a koksz téma, most akkor mire fel volt probléma, hogy azt írtam toljon valami szemes takarmányt?

2018. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Táplálékkiegészítés. Ez a kulcs. De persze kell kb. napi 2szer 3szor valami normális szilard étel, annyi amennyi lemegy. A többi menjen porból.


Hiába írod neki, hogy egyen többet, ha már hányingere van a sok kajától.


Aki nehezen fejlôdô érti csak meg ezt, mint pl. én.


Lehet szidni a csúnya tápkiegeket de én nekem még mindig 55kg-nál állna valszeg a mérleg, ha nem használom őket, de velük megindultam...


Persze volt már úgy, hogy olyan magyarázott nekem, aki szalámis kenyerrel meg lekváros buktával edzett, és mégis 2szer nagyobb volt nálam, amikor megtudtam mi az "étrendje" lesokkolódtam... Ez a genetika...

2018. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!