Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiatalként (18F), gyorsabban...

Fiatalként (18F), gyorsabban épülnek az izmok, mint mondjuk egy középkorú férfinál? Idősebb ismerősöm mondogatja, hogy ne fehérjézzek, mert nekem még felesleges. Ez igaz? Fél éve edzek, azóta cirka plussz 7 kilót sikerült varázsolnom, fehérjével.

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a fehérjézés? Az ugyanaz mint a csirkemellezés?
2018. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lényegében ugyanaz nem? Köszi az értelmes és konstruktív választ, sokat segítettél vele. Nem mintha többet vártam volna ettől az oldaltól
2018. máj. 30. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Afiatal szervezet gyorsabban regenerálódik. Jobban fejlődik mint egy közėpkorú. Persze kell itt is a megfelelő táplálėk, pihenő az edzės mellė. De jobban fejleszthető.
2018. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ezt vártam, köszönöm szépen.
2018. máj. 30. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért kaptál ilyen választ mivel hogy a kettő ugyanaz. Csak sima kiegészítő a fehérje, ergo ha van elég bevitel szilárd tápanyagból akkor tök mindegy hogy veszel-e külön fehérjét.
2018. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tipikus..a fehérje nen csodaszer basszus, szimplán kiegészíti a napi feherjebeviteled 20 grammal...nem attol leszel jobb, hogy "feherjezel"
2018. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a fehérjézéses megszólalás nagy baromság, SOHA nem kell fehérjepor, ha megfelelően eszel. Szerintem idősen is meg lehet fogni a fehérjedús ételt és megenni... :D A többi tényező már más, de a fehérje nem gond.
2018. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyorsabban epulnek az izmok, akkor tobb feherje is kell. Nem ertem az ismerosod logikajat..😂

Egyebkent igen, magasabb a teszto szint is. Feherje akkor kell, ha szilard kajabol nem tudsz annyit bevinni (18 evesen ilyen nincs).

2018. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igy van fiatal korban 18-25 ev kozott a legmagasabb normal esetben a teszto szint, igy nagyobb a feherjeszintezis
2018. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány évesen számít az ember középkorúnak? Igen, ha a naturál a középkorú és a fiatal is. Mert egy koxos középkorú fejlődhet jobban. Fiatalon(18-20) több anabolikus hormon termelődik, mint később (35). Azt, hogy mennyire lehet kivétel naturálként, nem tudom. Viszont a fehérje por is csak fehérje, nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. Régen én is túl nagy jelentőséget tulajdonítottam neki. Ha valaki olyat mond mint pl a fehérjézés, akkor könnyen az ugorhat be, hogy nem ért hozzá. Fehérjézés... És látod te is kiemeled a fehérje port, gondolom mert túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki. Egyébként egy kis kötekedés: Ha a naturál 18 éves rosszul csinálja a dolgokat, akkor a naturál középkorú aki jól csinálja a dolgokat, jobban fejlődhet.
2018. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!