Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy edzéstervvel lehet fejlődn...

Egy edzéstervvel lehet fejlődni a végtelenségig?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hát. Nem végtelenségig,hanem a genetikai határodig.
2018. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.
2018. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlodDrunk ***** válasza:

Attól függ mit nevezünk edzéstervnek.

Gyakorlatokat nem szükséges cserélgetni,ami bevélik azt csinálhatod végig nem kell váltogatni.

Ismétléses variálása,különböző intenzitás fokozó technikákat viszint kell alkalmazni ha megakadsz valahol.


Szóval valamilyen szinten biztos kell változtatni az edzésen,de a gyakorlatokon nem.

2018. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy lepontoztak. Tehát egy edzéstervvel a végtelenségig lehet fejlődni? Gondolom ezek azok az emberek, akik utána sírnak, hogy semmit nem lehet elérni naturálon. :D
2018. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet érni naturálba,de én 6 éve ugyanazt az edzéstervet követem,ami nem más mint a push pull leg. Ja és még azóta se álltam meg a fejlődésbe.
2018. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 de gyakorlatokat,sorozatszámot,ismétlésszámot stb biztos változtattál
2018. jún. 3. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Gyakorlatokat nem változtatok. Ismétlést se,minden edzésen csinálod 5-6ismétléseket és 8-12t is.
2018. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!