Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje vásárlás elött állok,...

Fehérje vásárlás elött állok, segítenél a tapasztalatoddal, leginkább ízre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan fogyóba van mind két fehérjém,mhn, és scitec-eset próbáltam,kb minden ízben már, és most váltanék, úgya úgy sima tejsavó, kinek melyik jött be ízre? ki milyet fogyaszt? leginkább vanilia, és eper ízvilág érdekelne, melyik gyártónak az ízesítése okés, ahol nincs 8-10g ch benne(cukor)
2018. jún. 3. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Myprotein impact whey eperkrém: még régebben próbáltam,nem volt rossz, nekem ízlett. Kicsit olyan volt mint egy olcsóbb epres joghurt.
2018. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Egyél rendesen helyette.
2018. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem most van tapasztalatom Myprotein Cookies and Cream-mel. Semmi különös, elég édes, és leginkább egy vanílihoz hasonlítható. Nem rossz, semmi extra.
2018. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én most stillmass Whey 80 premium rendeltem, kiváncsian várom, hogy milyen lesz :D valakinek tapasztalata?
2018. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biotech epres egész jó, a mogyorós kifejezetten finom.

Eddigi legjobb a Sciteches warrior juice epres volt.

2018. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Protein Buzz 100% whey csoki-mogyorós vagy fekete málna fehér csokis. Jól oldódik nem telít el és nem lehet megunni!
2018. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Néztem én is most stillmass Whey 80 prémiumot, valakinek tapasztalata?
2018. jún. 3. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Proteinbuzzt nyertem versenyen abban volt vanilias az nagyon jo volt, cookies and cream nem, csoki igen.

Myprotein eperkrem, csoki narancs, vanilia, csoki, csoki banan, afonya, banan jok voltak. A termeszetes izek nem jottek be. Jol is oldodik, nem csomos.

Scitec, biotechben csak vanilia es csoki volt, azok bejottek.

2018. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Biotech ISO whey zerobol vettem most csomó 25grammosat, pont azért mert nem tudtam volna elsőre egy íz mellett dönteni. Ma a banánosat próbáltam ki, nekem nem jött be, remélem a többi nem lesz ilyen fura édes "gyógyszer" lötty ízű :D
2018. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van most a stillmasstol a premium whey vanílias ízben. Nekem ízlik nagyon. Annyi hogy nem túl édes szóval kb 2 deci viz kell 39 grammhoz hogy jó íze legyen. Bár én shaket sose iszom csak zabba megy vagy valami sutibe. Azokba nagyon jól kijön. Stillmassnak más whey fehérjéje is, abban két grammal kevesebb fehérje van/100gramm, abból mogyorós csokis van. Finom az is
2018. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!