Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futók, biciklizők, ti hogy...

Futók, biciklizők, ti hogy védekeztek a bogarak ellen?

Figyelt kérdés
Ebben az évszakban a levegő tele van ezekkel az apró fekete bogarakkal.Elmegyek futni vagy biciklizni,nekemjönnek,tele lesz velük mindenem.Most értem haza futásból,7 darabot szedtem ki a hajamból és az arcomra is vagy 5 volt rátapadva

2018. jún. 7. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy :D

Zuhanyozni kell utána ennyi.

2018. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sisak, szemüveg, csukott száj aztán otthon fürdés.
2018. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sehogy, nem sok bogárral találkoztam idén. 1-2 muslicaszerűség köröz körülöttem néha, de ennyi (azok nagyon idegesítőek, amikor kitalálják, hogy én vagyok a bolygó, ők pedig a szoros közelségben keringő holdjaim. mire jó ez nekik, nem tudom).

Hosszabb túrán néha belekeveredek olyan erdőrészbe, ahol özön kis fekete bogár van, de mostanában nem volt olyan.


Az embernek néha belemegy a fejébe a flóra és a fauna. Most épp hársszezon van a háznál, MINDEN tele van hársvirággal. De ha kimegyek a kertbe bárhova, akkor is telemegy a fejem növényi részekkel, ez így naponta akár többször, szóval pár kis bogár már meg se kottyanna, amíg nem a szemembe megy, bár a számban sem rajongok érte.

2018. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos sehogy. Próbálom ignorálni és a futásra koncentrálni.
2018. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cydor válasza:
az bistos, hogy ha rikito vagy piros, sarga stb ruhat hordasz az vonzza a rovarokat, de a masik szinek sem riasztjak. allitolag segit valamit ha citromfuves parfumot hasznalsz, nem hasznalsz viragillatot, vannak rovarriaszto fujokak es karpantok. de a legjobb talan ha, az elotted futok, bringasok begyujtik helyetted a bogarakat
2018. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!