Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelők! Nektek mennyi a...

Erőemelők! Nektek mennyi a guggolás volumenetek egy héten és ezt hogy periodizáljátok?

Figyelt kérdés

Heti hányszor guggoltok, mennyi sorozatot mennyi ismézléssel és súllyal. És légyszi azt is írjátok, hogy mióta űzitek e sportot. Köszi :)


Én 4 hónapja kezdtem és elég intuitív módon edzem (még!). Nem tudom, hogy jól csinálom e, ezét szeretnék egy kis betekintést nyerni a tapasztaltabbak programjaiba.



2018. jún. 9. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
5 éve nyomom. Egyik héten 3-szor guggolok kisebb súllyal, plusz itt vannak kiegészítő gyakorlatok. A másik héten 2-szer nagy súllyal, de itt csak guggolás van. 335,5kg a rekordom (nyilván nem natúrba) De ez egy magamnak kikisérletezett edzés, neked nem biztos hogy jó, főleg cucc nélkül. Én kezdőként heti kétszer guggoltam. Hétfő-péntek és minden hétfőn 2,5kg-mal növeltem a súlyt. Ja és 5x5 ment
2018. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Te sem egy gyenge virágszál vagy...👌💪


Várok még válaszokat.

2018. jún. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!