Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan folytassam az edzést?

Hogyan folytassam az edzést?

Figyelt kérdés

A képeken az én felsőtestem és karom van. Tudom nem nézek ki jól és izmos sem vagyok. A képeket csak azért raktam fel, hogy eltudjátok képzelni mennyire vagyok elhízva és, hogy jobb tanácsokat tudjatok adni.


[link]


[link]


Most 25 éves vagyok. Soha sem voltam igazán izmos vagy szálkás, de 2,5 éve teljesen leálltam az edzéssel és irodai munkában kezdtem el dolgozni.


Elégé elhíztam és újra bele szeretnék kezdeni a testépítésbe.


180cm magas vagyok.

Karom 43 cm. Az a furcsa, hogy ott a zsírt annyira kicsi, hogy megcsípni sem tudom ha befeszítem maximum oldalt.

95 kg vagyok.

A testzsírszázalékomat nem tudom, ezért raktam fel a képeket. Abból látszik a helyzetem.


Régen, csak hetente többször lejártam a konditerem be. Egyátalán nem követtem semmilyen diétát és semmilyen kiegészítőt sem szedtem, szóval erről a világról jó formán semmit sem tudok maximum pár gyakorlattal vagyok tisztában. Akkor is csak 1 éven át edzettem és előtte nagyon minimálisan kb havonta 1x.


Hogyan kéne újbol elkezdenem?


Milyen étrendet kéne követnem?


Milyen kalória bevitel ajánlott nekem naponta?


Az én helyzetemben fontos úgy edzeni, hogy megmaradjon az izomzatomból valamennyi? Vagy ez annyira kevés, hogy az sem baj ha éjjel nappal kardiózom?


Igazából bármilyen tanács jól jönne. Főleg a diétával kapcsolatban.


Előre is köszönöm.



2018. jún. 9. 20:29
 1/2 Lazy Lover ***** válasza:
teljes test edzés mehet hát fogynod kéne legelsőnek
2018. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy 12-15 hét diétát én nyomnék mindenképpen.

Azután kezdenék el izmot építeni.

2018. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!