Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy olyan tömegnövelőre lenne...

Egy olyan tömegnövelőre lenne szükségem, amitől vastagodna egy kicsit a kezem, vállam, mellem. A lábam elég vastag és sajnos szinte az összes kg a hasamra megy. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
3 hónapig dolgozni fogok egy közepes/nehezebb fizikai munkát ígényelő helyen és szeretnék egy kicsit vastagodni, mert a karom nagyon vékony és akármennyit eszek, nem megy semmi a kezemre. Edzeni nem fogok tudni sajnos, mert nem fér bele a keretbe napi 12 óra meló után.mit ajánlanátok ? ( jó lenne ha nem lenne benne sok zsír, mert a zsírtól rengeteg pattanásom lesz) . Előre is köszönöm ! 16/F
2018. jún. 10. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzened kellene legalább 30 percet. Tömegnövelő minek ha zsirosodsz?

Fehérje meg rendes étrend kell neked.

2018. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a tömegnövelőtől fogsz vastagodni, hanem az edzéstől.

Ha pedig vastagodni akarsz, akkor gondolom izmosodni. Akkor viszont kell egy jó étrend, nem pedig tömegnövelő.


Kezdésnek először én egy átmozgató edzéstervvel kezdenék majd utána mehet egy ICF, vagy Stronglifts.


Ami az étrendet illeti ott ha havi 1kg-ot hízol az jó, ha kevesebbet akkor növelsz a bevitelen, ha többet, akkor pedig csökkentesz.


Most nem írtam le mindent. De ha tényleg megakarod csinálni, akkor teszel érte, utána olvasol.

Elég sok forrás van, pl. itt az oldalon is van még vagy 1000 ilyen kérdés és sok más oldal is létezik.

2018. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A narancssárga jumbora gondoltam . Vélemény?
2018. jún. 10. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Vélemény? Hát ok.. Szerintem inkább szövegértést kéne tanulnod az edzés helyett, mivel egy szót sem fogtál fel abból, amit írtam.
2018. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esélytelenek az ilyen emberek...
2018. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!