Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért Magyarország a világ 4....

Miért Magyarország a világ 4. legkövérebb lakosságú országa?

Figyelt kérdés
Ennyire nem vagyunk sem gazdagok, sem szegények. Miért nem érdekel senkit az egészsége?
2018. jún. 11. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Majd mindjárt megint jönnek a kifogásokkal, Orbánnal meg a többivel.

Mindenki hibás, csak a magyar ember nem.

2018. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennyire sok az ostoba, igénytelen ember. Ilyen egyszerű...


:(

2018. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A rákos megbetegedések gyakorisága terén is a 4. helyen állunk:

[link]

Érdekes hogy például Amerikában szintén hasonló a helyzet mind az elhízás mind a rákos megbetegedések gyakorisága terén. Anyagi téren két különböző ország. De életmódban szinte egy és ugyanaz. Kevés mozgás, stresszes életmód, csak a pénz számít és minden más tényező mellékes, akár az egészséges és boldog élet is, stb.

Amerika és Magyarország lakói lelkileg olyanok hogy anyagi javak felhalmozására törekednek és ez megmutatkozik az étkezésben is. "Na én jobban megpúpozom a bevásárlókocsit és többet eszek és nagyobb hasam lesz mint a szomszédomnak és nagyobb ember leszek!".

2018. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
48%
ez valami fake hír? alig látok dagadékokat az utcán...
2018. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kimész a strandra és sokkot kapsz. Nem tudom hány százalékot állapítottak meg, de 60% felett van az tuti.

Persze itt a kövérség relatív, illetve csúnya szó. De annyi bizonyos, hogy legalább a Magyarok 60% cipel orvosi túlsúlyt. Ez nem gazdagság vagy szegénység kérdése. Inkább belesza*omság. Pont nem érdekel senkit. Szeretünk enni. Ráadásul nálunk olcsóbb az egészségtelen árú, mint az egészséges. Ami finomabb is.

Emellett erősen dübörögnek az urbánlegendák, a bullshitek a témakörben.

2018. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

36% körül vannak a férfiak, 34% a nők.

Volt szerencsém Svájcban egy szabad strandon fürdeni (Európában ott a legalacsonyabb, 8% alatt). Egyetlen egy kövér embert nem láttam 2 hét alatt.


A magyarságnak kulturális része hogy szeretünk jó sokat enni, a gasztronómiánk pedig nem a diétás ételekből áll.

Továbbá sok ember úgy nőtt fel, hogy sosem sportolt komolyabban. Fontos szempont az is, hogy úgy érzik a hétköznapi életük túlságosan lefárasztja őket, a sporthoz pedig szinten energia kéne.

Szoval egész egyszerűen a kultúránk része, elfogadott emiatt legtöbben nem is érzik, hogy változtatni kellene.

2018. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ország javarészt buta, lusta, igénytelen, érdektelen ember.

Dolgozik, eszik, iszik, nem csak a szegények. A lényeg, hogy megtömje a hasát, mert az az övé amit megeszik, 100kg alatt nincs férfi, kecske eszik salátát, ha kenyér van minden van, stb.

A nők meg ráfognak mindent a hormonokra, terhességre, szülésre, szoptatásra, gyerekekre, csontozatra, genetikára, stb.

Pedig a forma 70% kaja, tehát nem kellene sertéssé enni magát senkinek, mozgás nélkül sem.

2018. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Számomra ez akkor is brutális és sokkoló, hogy emberek nem foglalkoznak azzal a rendszerrel, ami miatt ők létezhetnek. (a testükre gondolok)
2018. jún. 11. 13:25
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Van sok olcsó egészséges étel (bármit is jelent az az adott embernek, hogy egészséges), a diétás szó pedig megfoghatatlan. Ami sokaknak diétás, az nekem nagyon nem az. Sokféle diéta van és nem is mindenki fogy egy diétával, amivel az átlag próbálkozó nagyon.


Ha túl sok egészséges ételt eszünk, azzal is elhízunk...


Sokan esznek már bőven jóllakva is. Nem mozognak. Rossz ételeket esznek s cukros vackokat isznak, amivel nem laknak jól, de a kalória bámulatosan jön.


A magyar konyha szimpatikus és pl. én is NAGYON szeretek enni. De az egészségem még fontosabb és szerencsére teleehetem magam a kedvenceimmel fogyáskor is. Néhány év kellett, hogy átalakuljak ahhoz, hogy ne éhezzek 2000 kcal alatt, de ember vagyok, hosszú élettel, úgyhogy megéri (s akkor is jobban éreztem magam jó étrenden, amikor nem fogytam).

Én sem értem, miért nem érdekli az embereket az egészségük, de általában így van. Attól még nem mindenkinek könnyű lefogyni, ezt se felejtsük el. Van, aki óriási erőfeszítésekkel nem ér el semmit.

2018. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Te nem nézel tv-t? Soros miatt van,ez egyértelmű. ;-)
2018. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!