Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig heti 5x jártam...

Ha eddig heti 5x jártam kondizni, és most lecsökkentem ezt heti 3-ra, akkor az rossz hatással lesz az eddigi fizikumomra, vagy sem?

Figyelt kérdés
Én abban reménykedem amúgy, hogy nem lesz rossz hatással rá, mert az étrendet tartom, csak most máshogy lesz felosztva, hogy mikor mire edzek. Mit gondoltok? Rendjén lesz ez így?
2018. jún. 11. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz változás, sőt lehet még fejlődsz is. A legtöbb ember túledzi magát. Öt nappal ezt nem is oly nehéz. Mert vagy többször edzel egy izomcsoportra egy héten, vagy túlságosan megedzed őket egy-egy napon.
2018. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel ezzel aranyosan keményebben akkor lehetséges hogy gyengülni fogsz.
2018. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Martinbh válasza:
Attól függ eddig hogy edzettél.Ha rossz edzésterved volt pl:minden izomcsoport csak heti egyszer,tipikus karnap,mellnap stb akkor ha átváltasz egy heti 2-3x teljes testedzésre simán fejlődsz még.
2018. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!