Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöld vagy Sárga Jumbo lenne a...

Zöld vagy Sárga Jumbo lenne a jobb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 174 cm és 54 kg.

Melyiktől tudnék gyorsabban hízni?



2018. jún. 11. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A világ legszálkásabb emberének is 4százalék testzsírja van. Te valami földönkívüli vagy esetleg? Ja nem,csak gondolom egy csontváz, aki nem hallgat másra, és hiszi a saját igazát.
2018. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És benyögi, hogy márpedig 0.


Úristen, olvasgasd már kicsit az emberi testről!!!

2018. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*olvasgass
2018. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok már köszi:)
2018. júl. 8. 09:08
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

Mindkettő egy rakás ****. Te meg h😏lye vagy.

Tessék válaszoltam.

2018. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a tömegnövelő híve, fehérjéből kreatinből és valami jobb féle szénhidrátból olcsóbban tudsz magadnak turmixot előállítani és még jobban is tudod adagolni. Ha már mégis tömegnövelő mellett döntesz én alapból egyértelműen a sárga jumbot mondanám inkább mint a zöldet, akár a Hardcore-ról akár a professional-ról van szó, de ha tényleg extra sovány vagy és nagyon gyors az anyagcseréd akkor a te esetedben megis jobb lenne a zöld, bár abban tényleg rengeteg a cukor, gondolom cukorbetegséget meg nem nagyon szeretnél.
2018. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Mivel latom eleg eltantorothatatlan vagy az igazadtol de ez hatha hat.:

Lehet azert hiszed ezt a 0% os hulyeseget mivel az iskolaban van az ugynevezett netfitt felmeres amibe a testzsir szazalek merese is beletartozik. A nagyon alacsony

testzsirszazalek mellett nem tudja lemerni a gep azt a keves zsirt azaz 0-at mutat. De ez nem azt jelenti h neked valoban ennyi ez az ertek. Ha 0% lenne akkor valoszinuleg mar nem elnel vagy ha igen akkor korhazban 0-24 es ellatassal az intenziven. A kerdesedre valaszolva pedig tenyleg a helyes etrend a megoldas. Amit vennel benne van a neveben h ETRENDKIEGESZITO azaz nem helyettesiti a jo kajalast maximum segit abban h konnyebben elerd a megfelelo tapanyag bevitelt. Egyik feherjet sem ajanlom mivel tele vannak cukorral! Tudom te hizni akarsz es ezekre ravan irva h tomegnovelo de csak a cukor es a kemenyito miatt ad plusz kaloriat. Ezek elhanyagolhato tapanyagok...

Helyette vegyel ,,tiszta" feherjet pl:izo whey zero vagy a scitech nek valamenyik nem tomegnovelos whey-et. A kaloria tobbletet ilyen testi adatok mellett konnyeden betudod vinni. Reggelire ehetsz zabot,barmilyen muzlit(sok cukor lehet bennuk) akar peksutit is! Napkozbe mehet rizs(jobba

Barna de a feher is megteszi,krumpli,teljes kiorlesu teszta valamilyen hussal. De meg mindig jobban jarsz mintha azt a 40-50 gramm cukrot vinned be ami 1 adag jumbo ba van!

Osszegezve: legyen meg a megfelelo feherje,zsir es szenhidrat fogyasztas. Edz kemenyen de hagyj idot regeneralodni es minden alakul majd. A jumbot meg hagyd a francba nyomjal helyette egy fel grillcsirket rizzsel zero kolaval🙈👌

2018. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!