Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo esetén muszáj 1 adagot...

Jumbo esetén muszáj 1 adagot inni?

Figyelt kérdés
Ugye 1 adag az 220g, de az étrendem alapján elég lenne a fele is edzés után. Vagy úgy lenne ésszerűbb, ha a sima kajából kiveszek és a Jumboból viszek be 1 teljes adagot?

2018. jún. 4. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj, ha nem eszed meg az egész adagot akkor Drugs Bunny személyesen tolja le a maradékot a torkodon.
2018. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy muszáj. Miért lenne? Ez étrend kiegészítő. Ha neked egy csipetnyire van szükséged aznap akkor annyit lökj. Ha egy teljes adag akkor annyit.

Én anno, bár nem ma volt, de két kanállal ittam. Eggyel reggel, eggyel este. És még ettől is disznósodtam. A myomax-ról ne is beszéljünk.

2018. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem muszaj
2018. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legnépszerűbb az lenne, ha nem innád egyáltalán azt a cukros fost. 😁 De akármit iszol, mindig a szilárd ételt kell előtérbe helyezni, még akkor is, ha normális tömegnövelőd van.
2018. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*legésszerűbb 😁
2018. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. jún. 5. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!