Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztalatok érdekelnek....

Tapasztalatok érdekelnek. Segítene lányok terén, ha összehoznék egy esztétikus fizikumot?

Figyelt kérdés
Talán kompenzálhatom a csúf fejemet... 20/f

2018. jún. 12. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát, igen segithet, ha segitesz mi is segitunk

h mit kene ird le h eddig pontosan mi az allapotod, és h edzetel-e mar, és akk leirhatjuk h mit és hogyan, igy csak annyit h 1 ejszakas kalandokra jo testel konnyu part talalni..


ui: aki ezert kezdi el, szval azokat én nem szeretem, nem a kulso a fontos, és ha anyira nem szep a kulsod, egyreszt tehetsz rola(h eddig miert nem kondiztal.., és akk most nem kene leirnom h hude utalom azokat akik bemennek most jol fogok kinezni es 2honap mulva nagyresze otthagyja..) (bocsi), masreszt ha annyira nem jo az allapotod akk, és nem kapsz egy eselyt se, akk nem lehet h mas lanyoknal kene probalkzoni?-nem mindenki szuletik szepnek, és ha teged ez erdekel nem csoda h meg nincs baratnod...

2018. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy esztétikus test mindig vonzó, mindig is az volt. Ha valaki sportos/izmos akkor már első ránézésre feltételezhető hogy tudatosan és egészségesen él, igényes magára, kitartó, erős jellem. Ez már egy csomó pozitív tulajdonság, pedig csak a külsőségekből következtettünk ezekre.

Egyébként miből gondolod hogy csúf a fejed? O_o

2018. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy tükörbe nézek. :D Amúgy a visszajelzések is ezt tükrözik. De ápolt vagyok.
2018. jún. 12. 23:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen, foleg egyejszakasnal.
2018. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BlodDrunk ***** válasza:

Ha szerencsétlen vagy csajozás terén akkor tökmind1,hogy nézel ki.

Egyébként is egy olyan fizikumot összehozni,ami feltűnő és csak azért rád menne egy csaj alsóhangon is 3-4év,illetve genetika miatt sok embernek nem is kivitelezhető naturálba.

2018. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha félsz az intimitástól,gyenge a vakerod és szociálisan alul fejlett vagy,akkor adoniszként is puni nélkül fogsz hazamenni,akármilyen buliba is mész nőkért.

tehát a válasz a nem.

2018. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A csuf fejem okozza a problemat.
2018. jún. 13. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:

hát k, pozitivitás lvl99

huzz egy mekiszacskot ha utalod magad es ne minket zaklass, azzal h bena vagyok a csajozashoz...........

2018. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem a testeden kéne elsősorban dolgoznod, hanem a belsődön, és hogy hogyan látod magad és magad körül az embereket. Persze ezzel párhuzamosan a testedet is fejleszteni kéne.

Ha érdekel a dolog írj.


ui: izmos vagyok, magas és jóképű (nők mondták, sokan), de mégsem élek még boldog házasságban. Mindenkinek komolyan kell tennie azért, hogy egy ilyen jelentős dolog működjön az ember életében. Ha szépnek születsz és edzel még ez önmagában borzasztóan kevés, nekem elhiheted.

2018. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"ne minket zaklass"


Nem zaklatok senkit... :D

2018. jún. 14. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!