Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony vagyok ez...

Gabor2001MC kérdése:

Nagyon vékony vagyok ez segíthet hízni?

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni de ahhoz kéne még +15kiló mert 50kilósan nem szívesen megyek le az edző terembe

Nah és az a kérdésem ha tömegnövelőt eszem a kajám mellé reggel és este megiszom egyet de most még nem edzek semmit mert vékony vagyok és eltörnék egy nagyobb súly alatt akkor tudnék hízni?



2018. jún. 13. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Lemehetsz 50 kilósan is, senkit nem izgat, hogy vékony vagy.

Nem akarsz edzeni de ennéd a tömegnövelőt. Okos. Utana meg azért nem mész le a terembe mert dagadt vagy?

2018. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt soha nem tudtam felfogni, hogy miért van az - főleg az ilyen tizenéveseknél - hogy ahelyett, hogy így, "vékonyan" elkezdene edzeni, inkább először el akarnak hízni, és utána edzeni. :'D


Most akin semmi izom, és semmi zsír nincs, és úgy kezd neki, annak nagyon szép, szálkás izomzata lehet a kevés zsír miatt, ahogy növekednek az izmai.


De nem... Először fel akarnak szedni 10-15 kiló zsírt, majd csak utána elkezdeni az edzést, hogy ha már fel jött számottevőbb mennyiségű izom, akkor még véletlenül se látsszon az eredmény a rengeteg hájtól.


Könyörgöm... Miért van az, hogy ilyen magas létszámban vannak azok, akik nem a nulláról, hanem a mínusz húszról akarnak elindulni!? Nem jó ez a "semmi izom, semmi zsír" felállás, hanem mindenképpen hátrányba akarják hozni magukat már azelőtt, hogy egyáltalán kezdetét vette volna az edzés. :'D Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen szintű az ostobaság nagyon sok emberben.

2018. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugye tudod, hogy súlyok nélkül is lehet edzeni?

Ha tényleg olyan szar állapotban vagy, akkor kezd el a fegyencedzést, kezdj el egészségesen táplálkozni. Nem kell zabálni a fehérjét, inkább vidd be természetes táplálékkal: tudod, a HÚS, az fehérje, illetve a hal, tojás, túró, sajt, cottage cheese, tejtermékek, hüvelyesekben is van. Továbbá egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, hogy ne legyél olyan nyeszlett és gyenge, a vitamin felerősít. Némi ch és zsír is szükséges, de ne célzottan hizlald fel magad, csak amennyivel fejlődő képes vagy.

Később, ha már erősödtél kicsit, akkor szerezz be két egykezes súlyzórudat pár kisebb tárcsával, hogy növelni tudd a súlyt. Ha találtál magadnak önbizalmat és felkészültél, kb fél év múlva kinézel vhogy, akkor indulás terembe.

Én is így csináltam, de későbbi tapasztalataim szerint, egyáltalán nem bántják vagy ilyesmi a rosszabb alkatú emberkéket, sőt, segítenek is neki, ha szükséges.

Szóval igazából felesleges ez a nagy felhajtás.

2018. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is full véznán kezdtem el edzeni. Igazi ektomorf vagyok. Először baromi rossz volt, aztán szépen elkezdtek alakulni a dolgok és már örülök neki, hogy ilyen a testalkatom.


Eszembe nem jutott volna zsírosodni azért, hogy elmerjek menni edzeni. Amúgy is marhaság attól, hogy zsíros attól biztos többet fog emelni ahhaa :D


Szóval kérdező húzzál le a terembe. Told az alapgyakorlatokat, akár csak rúddal, azzal se ciki és egyél mint egy disznó. Ennyi a nagy titok.

2018. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne, megjött az aktuális fegyenc... :/
2018. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15 kiló zsírt nem érdemes felpakolni, ráadásul a tömegnövelőben található rengeteg cukor önmagában sem túl egészséges. A kutya nem foglalkozik a másikkal, de természetes, hogy izgulsz a kezdésnél.

Reggel menj, nyitásra először, akkor nyugisabb a hangulat általában minden konditeremben. Örülünk, hogy kilátunk a fejünkből kora reggel + a nagy súlyok is ott vannak, amiket meg kellene mozgatni:))

Délután 5-6 felé mindenhol csúcs van.

Amúgy kajából vigyél be többet, a tömegnövelő nevű borzadványokat meg felejtsd el, nagyjából egy életre. Ha mégis rászánod magad, akkor olyat vegyél, amiben összetett ch van

2018. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlodDrunk ***** válasza:

Nyugodtan menj le terembe,senkit nem fog érdekelni hogy te vékony vagy mindenki valahol elkezdi.

SŐt te még a szerencsés kategória vagy mert jóformán nincs rajtad semmi zsír így normális kajával,odafigyeléssel nem kell diétáznod 2-3évig és tudsz tömegelni végig.

2018. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!